Discord Bilgisayar Açıldığında Açılmasın

Discord bilgisayar açıldığında açılmasın istiyorsanız bazı adımları takip etmeniz gerekir. Eğer Discord uygulamasını bilgisayarınıza yeni yüklediyseniz veya daha önceden yüklediyseniz uygulama orijinal ayarları gereği bilgisayarı başlatıldığında otomatik olarak açılacaktır. Bu durumdan rahatsız olan kişiler ise Discord bilgisayar açıldığında açılmasın istiyor. Peki, bilgisayarınız başlatıldığında Discord uygulamasının açılmamasını nasıl sağlayabiliriz. Discord bilgisayar açıldığında açılmasın nasıl yapılır?

Discord uygulamasının başlangıçta açılmasını istemiyorsanız sizler için sıraladığımız maddeleri doğru bir şekilde uygulayabilirsiniz. Bu sayede sorununuz tamamen çözülmüş olur. Bu sorunun çözümü için sizlere 2 farklı yöntem sunacağız. O zaman lafı çok fazla uzatmadan çözümlerimize geçelim.

Discord Bilgisayar Açıldığında Açılmasın Çözümü

Bilgisayarınızda yer alan Discord uygulamasının başlangıçta açılmasını istemiyorsanız aşağıda sizler için hazırladığımız maddeleri sırası ile doğru bir şekilde uygulayabilirsiniz.

  • Bilgisayarınızdan Discord uygulamasını açın
  • “Ayarlar” sekmesine giriş yapın.
  • Bu kısımdan ise “Windows Ayarları” bölümüne girin.
  • Arından en üstte yar alan “Dicord’u Aç” seçeneğini kapatın.

Bu sayede Discord uygulaması bilgisayarı açtığınızda otomatik olarak açılmaz. Aynı şekilde açılmasını isterseniz bu kısmı açarak uygulamanın otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi ise dilerseniz 2. Yöntemimize geçiş yapalım. Bu yöntemde ise Discord uygulamasını açmanıza gerek yok.

  • Bilgisayarınızın görev çubuğunun üstüne gelin ve sağ tık yapın.
  • Açılan seçeneklerden “Görev Yöneticisi”ne tıklayın.
  • Ardından açılan pencerenin üstünde yer alan “Başlangıç”a tıklayın.
  • Bu kısımda ise Discord uygulamasını bulun ve üzerine gelip sağ tık yapın.
  • Karşınıza çıkan seçeneklerden ise “Devre Dışı Bırak” seçeneğine tıklayın.

Bu sayede Discord uygulaması aynı şekilde başlangıçta açılmayacaktır. İlk yöntem eğer size zor gelirse bu yöntemi deneyebilirsiniz. Aynı zamanda Wubity sosyal medya destek platformu olarak sizlere birçok indirimli sosyal medya yardım paketi sunuyoruz. Paketlerimizden yararlanmak için ana sayfamızda yer alan kategorilerimize göz atabilirsiniz.

%50’ye kadar varan komisyon indirimleri ile artık sosyal medya hesabınızı geliştirmek daha kolay! Hemen İnstagram Paketlerimize göz atabilir, beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilir ve sizlere sunduğumuz İNDİRİM fırsatlarından yararlanabilirsiniz.