Discord İstediğin Oyunu Gösterme

Discord İstediğin Oyunu Gösterme

Discord istediğin oyunu gösterme; Son zamanların en büyük oyuncu, medya ve eğlence platformlarından biri olan Discord, kullanımının ücretsiz olması, popülerliğinin ana nedenlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Discord, her gün milyonlarca kişinin aktif olarak sesli, görüntülü ve yazılı bir şekilde sohbet ettiği bu platform. Aynı zamanda oyuncuların vazgeçilmezi olarak da tanımlanabilir. Peki, oynadığımız oyunu Discord'da nasıl göstereceğiz? Discord İstediğin Oyunu Gösterme nasıl yapılır?

Discord İstediğin Oyun Nasıl Gösterilir?

Discord platformunda arkadaşlarınız ile oyun keyfindeyken oynadığınız oyunu arkadaşlarınızın da görmesini istiyorsanız Discord istediğin oyunu gösterme işlemine başvurmalısınız. Discord’da istediğiniz oyunu karşı tarafa yansıtmak için bazı adımları takip etmeniz gerekir. Bu adımları sırası ile doğru bir şekilde uygularsanız, siz de istediğiniz oyunu karşı tarafa yansıtabileceksiniz. Dilerseniz şimdi Discord istediğin oyunu gösterme nasıl yapılır adımlarına geçelim.

  • Discord uygulamasını açın. Eğer indirmediyseniz tarayıcınızdan da açabilirsiniz.
  • Sayfanın hemen sol alt kısmında yer alan “Ayarlar” menüsüne gelin.
  • Ardından “Oyun Etkinliği” seçeneğine tıklayın.
  • Bu kısımda “Oyunu Görmüyor Musun?” yazısının hemen yanında yer alan “Ekle” butonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan küçük pencereden, yansıtmak istediğiniz uygulama veya oyunu seçin.
  • Hemen ardından “Oyun Ekle” butonuna basın.

Discord istediğin oyunu gösterme işlemi işte bu kadar basit. Ayrıca bu yöntemi sadece oyunlarınızı karşı tarafa yansıtırken değil, PhotoShop vb. uygulamalarınızı da yansıtırken kullanabilirsiniz.

Discord Kütüphaneye Nasıl Oyun Eklenir?

Ne zaman bir oyun yükleseniz, büyük olasılıkla Discord Kütüphane bölümünde görünecektir. Discord'u ilk kez kuruyorsanız, cihazınızda yüklü olan oyunların bir listesinin bu bölümde görünmesini bekleyebilirsiniz. Kitaplık bölümüne erişmek için Ana ekranının sol üst köşesindeki sekmeye tıklayın. Ardından Kitaplık'a tıklayın.

Ekranın ana bölümünde kurulu oyunların bir listesini göreceksiniz. Bilgisayarınızda yüklü olan herhangi bir oyunu hızlı bir şekilde çalıştırmak için bu listedeki öğeleri kullanın. Ayrıca %40’a kadar varan İNDİRİM fırsatı ile İnstagram takipçi arttırma paketlerimize göz atabilirsiniz. İnstagram takipçi arttırma paketlerimiz ile İnstagram hesabınızın takipçi sayısını dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz.