En İyi Ücretsiz Takipçi Arttırma ve Takipçi Hilesi Siteleri

We are social verilerine göre dünya nüfusu 2022 yılının ocak ayı baz alındığında 7,91 milyara ulaştı. Bir önceki yılın aynı ayına göre %1’lik bir büyüme söz konusu. Bu durum toplam nüfusun 2023’ün ortalarına doğru 8 milyara ulaşılmasının mümkün olduğunu gösteriyor. 5,5 milyar cep telefonu kullanıldığı bilinen dünya üzerinde sosyal medya kullanıcılarının sayısı son on yılda internet kullanıcılarını dahi geçerek 4,65 milyar sayısına ulaştı. En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri konusu sosyal medya uygulamalarının bu kadar çok kullanıldığı düşünüldüğünde hesapların takipçi, beğeni ve izlenme sayılarının artması hemen her kullanıcının en çok istediği unsurların başında geliyor. Tam bu noktada “en iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri” oldukça fazla aranmaya başlayan terim olmuş durumda. Bizde wubity.com editör ekibi olarak en iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri sıralamasında neden birinci sıradayız sizlere açıklamak istedik.

En Çok Kullanılan Sosyal Medya Uygulamaları

  1. Facebook; 2022 yılına girdiğimiz bu dönemde Facebook en çok kullanılan uygulamalar sınıfında başı çekiyor. 2,9 milyar kullanıcısıyla Facebook zirvede.
  2. Youtube; son bir yıl içinde tam iki kat büyüme gösteren Youtube Facebook ile arasındaki farkı iyice kapattı. 2,56 milyar kullanıcıya sahip Youtube listenin ikinci sırasında.
  3. Whatsapp; biri mesajlaşma mı dedi? Mesaj kelimesinin yerini almaya aday olan meta platformu whatsapp internet kullanıcılarının %16’sını elinde bulundurarak 2 milyar aktif kullanıcı sayısına ulaştı. Whatsapp listede üçüncü sırada yer alıyor.
  4. Instagram; küresel düzeyde bakıldığında dördüncü sırada yer alsada geçen yıllar göz önüne alındığında en hızlı büyüme ivmesini yakalamış platform olarak Instagram dördüncü sırada.

Yukarıda yer alan tüm sosyal medya uygulamaları için en iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri sıralamasında birinci sırayı kolay kullanımı, özel tasarım paneli aynı zamanda 7/24 whatsapp/ticket destek sistemiyle wubity alıyor.

1. Wubity

Sosyal medya destek platformu olarak uzun süredir kaliteli hizmetten ödün vermeyen wubity platformu en iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri sıralamasında birinci sırada yerini alıyor. Asıl amacı ziyaretçilerinin siteye güven duyana kadar test amaçlı hesaplarına takipçi, beğeni ve izlenme gönderimi olan platformdan, her kategori altında ücretsiz servisini kullanarak ücretsiz takipçi arttırma siteleri arasında boğulmadan doğru adresten işlem yapabilirsiniz.

Ücretsiz Takipçi Arttırma Hilesi Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle wubity.com’a giriniz.
  • Dilediğiniz kategoriyi seçin. Örneğin Instagram takipçi paketleri.
  • Instagram kullanıcı adınızı ilgili boşluğa yazınız.
  • Telefon numaranızı ve mail adresinizi girdikten sonra “TEST ET” butonuna tıklayın.

Kısa bir süre bekledikten sonra ücretsiz takipçi arttırma hilesi için talebiniz alınmış olacak. Ücretsiz test servisinin kötü amaçlı kullanımının önüne geçmek için belli kontrollerden sonra talebiniz onaylanıp hesabınıza aktarım başlayacaktır. En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri derin araştırmanın yanında çok fazla zaman kaybı olmaması açısından wubity platformu ile kolayca hızlı şekilde gerçekleştirebileceğiniz test imkânı sunuyor. Panelimizden memnun kalmanız durumunda diğer ücretli servislerimize size özel indirimlerimizle göz atabilir bunun yanında sadece wubity.com’a özel bakiye yükleme özelliği ile avantaj sağlayabilirsiniz.