Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen üyelik iptali nasıl yapılıyor? Exxen abonelik alan ancak bir süre sonra hesabını kapatmak isteyen çok sayıda insan var. Exxen Üyelik Kapatma 2022 işlemleri nasıl yapılır? Exxen ile alakalı birçok şikayet var ve bazı üyeler özellikle artan abonelik ücretleri nedeniyle aboneliklerini iptal etmek istiyor.

Yerli netflix olarak adlandırılan Exxen ile alakalı bazı şikayetler gelse de Exxen platformu toplamda 1 milyondan fazla aboneye ulaşmış durumda. Bazı aboneler artan fiyatlar ve farklı nedenlerden dolayı Exxen aboneliğini durdurmak istiyor. Exxen abonelik iptali nasıl yapılıyor? Sizlere kısa kısa açıklayalım.

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen üyeliğinizden neden ne olursa olsun memnun değilseniz aşağıda yer alan iptal adımlarını takip edebilirsiniz. Exxen üyelik iptali nasıl yapılır? Oldukça kısa bir sürede üyeliğinizi iptal etmeniz mümkün olabiliyor.

  1. www.exxen.com/tr adresini açın hesabınıza giriş yapmadıysanız iptal etmek istediğiniz Exxen hesabınıza girin.
  2. Sağ üst bölümde isminizin yazdığı alan var. Profil resminize tıklayın ve “Hesap ve Ayarlar” bölümünü açın.
  3. “Abonelik Bilgilerim” kısmında abonelik durumunun hemen sağında yer alan “Üyeliğimi İptal Et” bağlantısına basın.
  4. Hesap silme işlemine devam edebilmek için şifrenizi tekrardan girin. Daha sonra “Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinize emin misiniz?” uyarısına Evet deyin.
  5. Evet dedikten sonra Exxen üyelik iptali yapmış olacaksınız.

“Your profile has deleted” (profiliniz silinmiştir) gördüğünüz zaman Exxen üyelik iptali yapma durumunuz başarılı olmuş demektir.  Bu işlemleri tamamladıktan sonra hesabınıza giriş yapmayı denediğinizde giremediğinizi fark edeceksiniz. Yukarıda yer alan adımları takip ederek Exxen abonelik iptali işlemini yapabilirsiniz.

Canlı Sohbet İle Exxen İptal Etme

Manuel olarak exxen iptal etme adımlarını yapmak istemeyenler olabilir. Farklı bir yöntem ile üyelik iptali yapmak isterseniz bunlardan birisi de Canlı sohbet ile Exxen iptal etme olacaktır.  Exxen canlı destek hizmetine bağlanarak hesap silme yardımı alabilirsiniz.