Instagram Biyografiye Twitter Linki Ekleme

Instagram Biyografiye Twitter Linki Ekleme

Instagram biyografiye Twitter linki ekleme, profilinize Twitter adres bağlantısı ekleyerek takipçilerinizi Twitter hesabınıza yönlendirebilirsiniz. Twitter adresinizi İnstagram biyografinize ekleyebilir veya Twitter bağlantısı oluşturmak için Web Siteleri bölümüne ekleyebilirsiniz.

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan İnstagram'da biyografi bilgilerinize Twitter linki ekleyebilirsiniz. Böylece Instagram takipçilerinizin sizi Twitter'da hesabınızı takip etmesine de izin verebilirsiniz. Dilerseniz İnstagram biyografiye Twitter linki ekleme nasıl yapılır anlatalım.

  • Instagram uygulamasını açın ve Profil sekmesine gidin.
  • Düzenle düğmesine basın.
  • Bağlantıyı Twitter hesabınızdan Web Sitesi yazan yere kopyalayın.
  • Örnek: https://twitter.com/YourUserName
  • Son olarak Bitti'yi seçin.

Bu şekilde İnstagram hesabınızın biyografisine Twitter hesabınızı eklemeniz mümkün. Ayrıca web sitesi b ölümünden de Twitter hesapları eklenebilmektedir. Dilerseniz web sitesi ekle seçeneğinden de Twitter hesabınızı ekleyebilirsiniz.

Instagram Biyografiye Twitter Linki Ekleme Ne İşe Yarar?

İnstagram hesabınızın biyografi kısmına Twitter hesabınızın linkini eklemek, sizi takip eden kullanıcıların Twitter hesabınıza da göz atmasını ve Twitter hesabınızı takip etmesini sağlar. Bu sayede hem İnstagram hesabınızdaki hem de Twitter hesabınızdaki etkileşimi arttırmış olursunuz.  Ayrıca İnstagram biyografinize;

Gibi kendi sosyal medya adreslerinizi eklemeniz İnstagram hesabınızın kolay bir şekilde doğrulanmasında fayda sağlayacaktır. İnstagram hesabınızın doğrulayarak mavi tik elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu tarzdaki etkileşimler İnstagram hesabınızın daha fazla etkileşim almasını sağladığı için daha fazla önerilmesine yardımcı olur. Bu nedenle biyografinize kendi sosyal medya bağlantılarınızı ekleyebilirsiniz.

Instagram biyografiye Twitter linki ekleme işte bu kadar kolay. Daha fazla bu tarz bilgilendirici makaleler için sitemizde yer alan blog sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca sizler için sunduğumuz çeşitli sosyal medya paketlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Wubity sosyal medya destek platformumuzun sizlere sunmuş olduğu İnstagram paketlerimize göz atmanızı öneriyoruz. Dilerseniz %10 İNDİRİM fırsatı ile Instagram takipçi arttırma ve Instagram beğeni arttırama gibi hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz. Daha fazla İnstagram paketleri için sitemizin hemen kategoriler kısmında yer alan “Instagram” seçeneğini seçebilir ve hesabınızı geliştirmeye şimdi başlayabilirsiniz.