Instagram Canlı Yayına Bot Atma Nasıl Yapılır?

Instagram canlı yayına bot atma; Instagram'da mükemmel içerikleriniz olsa bile, gönderilerinizin gerçek takipçi ve etkileşim elde edememesi zaman kaybınıza dönüşebilir. Instagram, diğer sosyal medya platformlarına kıyasla en büyük topluluğa sahip olmasa da en yüksek katılım oranına sahiptir ve birçok çevrimiçi pazarlamacının dijital pazarlama kampanyaları için Instagram'ı kullanmaya bu kadar hevesli olmasının nedeni budur.

Ancak, Instagram hesabınızı her gün aktif ve ilgi çekici tutmak için yönetmek çok büyük zaman ve çaba gerektirecektir. Diğer sosyal medya hesaplarınızda harcamanız gereken zamandan bahsetmiyorum bile. Sosyal medya yöneticileri bile, her hesabın aynı anda etkileşimde kalmasını sağlamak için birden fazla sosyal medya hesabını yönetmekte sorun yaşıyor. Bu durumda, diğer önemli görevler için ve size yeterince zaman kazandırdığı için Instagram botlarını kullanmak çok faydalı olabilir…

Peki ya Instagram takipçi sayınızı büyütmenin daha iyi bir yolu olduğunu söylersem! Bu kılavuzda size Instagram botlarıyla takipçi sayınızı nasıl artıracağınızı ve aynı zamanda gerçek takipçilerle hayran kitlenizi büyütmenin daha iyi bir yolunu göstereceğiz. Peki instagram canlı yayına bot atma nasıl yapılır?

1. Wubity

Wubity.com güvencesiyle şifresiz güvenli bir şekilde canlı yayınlarınıza izleyici satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece canlı yayın linkinizi sizden istediğimiz alana girmeniz ve ardından miktar seçip güvenli ödeme altyapısıyla ödeme yapmanız. Saniyeler içerisinde sipariş verebilir canlı yayınınız için izleyicilerinizle buluşabilirsiniz. Bu yöntem daha profesyonel ve doğal olacaktır. Instagram canlı yayın izleyici satın al adresine tıklayarak şifresiz, ucuz canlı yayın izlenme hizmeti alabilirsiniz.

2.Instagram Bot Follower

Instagram Bot Follower'dan Hyper, insta-bot alanında en iyi performans gösterenlerden biri olmaya devam ediyor. HyperVote'u diğer botlara tercih etmemizin nedeni, piyasadaki en ucuz ikinci bot olması ve mevcut diğer tüm araçların bu fiyata çok çeşitli özellikler sunamamasıdır. Mükemmel güvenlik ve artık kullanıcı hesaplarında ücretsiz bir proxy sunuyorlar.

  • Fiyat: Aylık 100-200₺
  • Otomatik Etkinlik Hızları
  • VPN ve kurulum
  • Güvenlik
  • iOS Öykünmesi

Gibi özelliklere sahip olan bu bot sayesinde canlı yayınlarınızı daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Instagram canlı yayına bot atma işlemi işte bu kadar basit. Tek bir İnstgaram bot atma şirketi ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Wubity sosyal medya destek platformu olarak sizlere sunduğumuz Instagram takipçi satın al paketlerimizden %50 komisyon İNDİRİM’i ile yararlanmak itiyorsanız sitemizde yer alan Instagram paketlerimize göz atabilirsiniz. Bu sayede hesabınızı hemen geliştirmeye ve daha fazla takipçi kazanmaya başlayabilir, kısa sürede ünlü olabilirsiniz.