Instagram'daki Butikler Ürünlerini Nereden Alıyorlar?

Son dönemlerde Instagram'da ürün satan kişilerin sayısı hızla artmaya başladı. İnternetten para kazanmanın en kolay yollarından biri olan Instagram'da satış yapmak, birçok girişimcinin ilgisini çekiyor. Instagramdaki butikler ürünleri nereden alıyor sorusunu cevaplayalım. Instagram butikleri arasında;

  • Ayakkabı
  • Mücevher
  • Giyim
  • Ikinci el ürünler
  • Kitaplar
  • Aksesuarlar

Gibi ürünler satılmaktadır. Peki Instagramdaki butikler ürünleri nereden alıyor? Bu yazımda Instagram'da satılabilecek ürünleri nereden temin edebilecekleri konusunda biraz bilgi vereceğiz. O zaman lafı daha fazla uzatmadan makalemize geçelim.

İnstagram’daki Butikler Ürünleri Nereden Tedarik Ediyor?

Instagramdaki butikler ürünleri nereden alıyor bilinen cevabı; Instagram'da satış yapanların çoğu İstanbul'daki toptancılardan ürün alıyor. İstanbul'daki toptancılar, uygun fiyatlı stok ürünleri ile Instagram'da satış yapanların en çok uğradığı yerlerden sadece bir tanesi. Buradaki toptancıların genelinde insanların ilgisini ve dikkatini çeken inanılmaz ürünler var.

Bu nedenle İnstagram platformu üzerinde satacağınız ürünleri yurt dışından sipariş vermenize ve siparişiniz gelmesini günlerce beklemenize gerek yok. Satmak istediğiniz ürünleri İstanbul ilinde yer alan tedarikçilerden veya fabrikalardan hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca birçok kişi gibi;

  • Bit pazarları
  • İkinci el ürün mağazaları
  • Bir milyoncu

Gibi mağazaları tercih ediyor. Bit pazarından alınan ürünlerin Instagram'da çok yüksek miktarlarda satıldığını söylemek yanlış olmaz. İstanbul'daki bit pazarlarını ziyaret ettiğinizde birçok harika ve kaliteli ürünü çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Mümkünse yabancı bit pazarları da eşsiz ve seçkin ürünleri alıp Türkiye'de indirimli fiyatlarla satmak için iyi yerlerdir.

Bir ürünü satın almanın tercih edilen yollarından biri, ürünü düşük bir fiyata bir reklam web sitesinde göstermektir. Her gün bir grup izleyici, ilan sitesine yeni yüklenen reklamlara dikkat eder ve uygun fiyata satın almaya çalışır. Sahibinden, Letgo vb. Platformlarda bu yöntem sıklıkla kullanılır. Instagram'da satmak için ikinci el ürün arayanlar, çevrelerindeki kişilerin kullanmadıkları, ihtiyaçlarını aşan ürünleri de satabilirler. Bu yöntem diğer yöntemlere göre çok daha ucuzdur.

Wubity sosyal medya destek platformu olarak sizlere sunduğumuz İnstagram sosyal medya paketlerimizden %50 komisyon İNDİRİM’i ile yararlanmak itiyorsanız sitemizde yer alan İnstagram paketlerimize göz atabilirsiniz.