Instagram Gizli Profile Bakma Android

Instagram gizli profile bakma android için yapmanız gereken ilk şey sizler için hazırladığımız adımları takip etmek olacaktır. Instagram gizli profile bakma Android ve iOS kullanıcıları için en popüler konulardan biridir. Hepimizin bildiği gibi Instagram uygulamasının işlevselliği nedeniyle, kullanıcılara gerektiğinde hesapları gizleme ve açma olanağı sağlar.

Bazı kullanıcılar hesaplarını gizlemek istiyor. Bazı kullanıcılar kapatılan bu hesabın içeriğini öğrenmek istiyor. Bu noktada kapalı Instagram gizli profile bakma android nasıl yapabileceğinizi sizler için detaylı bir şekilde inceleyelim.

İnstagram Gizli Hesaba Bakma

Instagram gizli profile bakma android için ilk olarak bir siteye ihtiyacınız olacaktır. Bakmak istediğiniz gizli hesaba erişim sağlayabilmek için özel siteler bulunmaktadır. Bu özel olarak tasarlanmış sitelerden bir tanesi de bestwhozi. Peki bestwhozi üzerinden nasıl gizli profillere erişim sağlayabiliriz?

  • Öncelikle bestwhozi sitesine giriş yapın.
  • Ardından Instagram hesabınızla giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra sol üst köşedeki arama alanına görüntülemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını giriniz.
  • Son olarak işlem onaylandıktan sonra Instagram profili özel hesap olarak açılacaktır.

Güvenilirlik açısından bu bölümde kullandığınız gerçek Instagram hesabını yazmamanız daha iyi olabilir. Yani fake bir Instagram hesabı açarak bunu yapabilirsiniz. En azından kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Android

Eğer işlemlerinizi bir uygulama üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız, elimizde isteğinizi en iyi şekilde gerçekleştirecek bir uygulama bulunmakta. Dilerseniz hemen ayrıntılara geçiş yapalım. Uygulamamızın ismi Scout, kapatılan hesapları görüntülemek için en iyi android uygulamalardan biri. Ayrıca İOS sürümleri için de farklı bir versiyonu bulunmakta. Eğer bir İOS kullanıcısı iseniz bu uygulamadan siz de faydalanabilirsiniz.

  • İlk olarak telefonunuza uygulamayı indirin.
  • iOS için veya Android cihazlar için indirebilirsiniz.
  • Ardından İnstagram kullanıcı bilgilerinizi girin ve kurun.
  • Bu bölümde görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını giriniz.
  • Son olarak, Hesabı Görüntüle'ye tıklayın
  • Gizli olan hesap açılacaktır.

Bu sayede dilediğiniz gizli profilleri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere sunduğumuz İnstagram takipçi satın al paketlerimizden %50’ye kadar varan komisyon indirimi ile faydalanmak istiyorsanız, İnstagram paketlerimize göz atabilirsiniz.