Instagram Gönderi Gizleme

Instagram Gönderi Gizleme

Instagramda gönderi gizleme konusu kullanıcıların dikkatini çeken ve merak ettikleri bir konudur. Instagramda gönderi gizleme işlemini kolayca uygulayabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken adımlar oldukça kolay ve pratiktir. Bu kolay ve pratik adımları sizler için içeriğimizde anlatıyoruz. Bunun yanında instagram hesabınızı ilgi çekici hale getirmek için Wubity güvencesi ile instagram beğeni satın al işlemi yapabilirsiniz.

Instagram uygulaması hiç şüphesiz ki en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri haline gelmiştir. Bu platformda insanlar bir hayli zaman geçirmekte ve yaşamlarını bu alana yansıtmayı tercih etmektedirler. Bu kadar yoğun ve aktif kullanılan instagram uygulamasının elbette kullanıcıların işine yarayacak özellikleri ve ayrıcalıkları mevcuttur. Bu ayrıcalıklardan bir tanesi de instagramda gönderi gizleme özelliğidir. Instagram gönderi gizleme yaptığınız da paylaşımlarınız gizlenir ve istediğiniz zaman tekrar geri getirebilirsiniz. Paylaşımınızı geri getirdiğinizde yorumlar ve beğeniler silinmez, eskisi gibi görünmeye devam eder. Bu oldukça kullanışlı ve etkili bir yöntemdir. Bu nedenle sizler için İnstagramda gönderi gizleme nasıl yapılır sorusunu yazımızda paylaşıyoruz.

Instagram Gönderileri Nasıl Gizlenir?

Instagram gönderileri nasıl gizlenir? Instagram gönderileri gizleme yapmak için yapılması gereken kısa ve kolay işlemler bulunmaktadır. Bu işlemleri şu şekilde sıralamamız mümkündür:

  • Öncelikle instagram profil sayfanıza giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Sonrasında gizlemek istediğiniz gönderiyi seçmelisiniz.
  • Seçtiğiniz gönderinin sağ üst kısmında yer alan üç nokta işaretine tıklayarak devam etmelisiniz.
  • Daha sonra karşınıza gelen alanda “Arşivle” seçeneğine basarak işlem yapmalısınız.

Bu adımları uygulayarak siz de instagramda gönderi gizleme işlemini tamamlamış olacaksınız. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi dilediğiniz zaman gönderinizi tekrar profilinize geri getirebilirsiniz.

Instagramda Arşivlenen Fotoğrafı Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Instagramda arşivlenen gönderiyi geri getirmek için yapılması gerekenler şunlardır:

  • Öncelikle instagram profilinize giriş yapmalısınız.
  • Daha sonra sağ üstte bulunan üç çizgiye tıklayarak “Arşiv” seçeneğine gitmelisiniz.
  • Sonraki adımda karşınıza gelen sayfada yukarıda hikayeler arşivi yazan kısma tıklayarak açılan ekranda “Gönderi Arşivi” seçeneğini seçmelisiniz.
  • Son olarak fotoğrafı geri getirmek için sağ üstte yer alan üç noktaya paylaşarak fotoğrafınızı geri getirme işlemini tamamlayabilirsiniz.