Instagram Hesabıma Giriş Yapanlar

İnstagram hesabıma giriş yapanlar olduğunu mu düşünüyorsunuz? Instagram uygulamasında hesabınıza giriş yaptığınız cihazları ve hesap tarih/saat bilgilerinizi görüntülemek için Instagram güvenlik ekranını kullanabilirsiniz. Instagram hesabınızda kontrolünüz dışında bir hareketlilik varsa ve hesabınıza sizden başka birinin giriş yaptığından şüpheleniyorsanız, en son ne zaman giriş yaptığınızı kontrol edebilirsiniz.

Hesabınıza giriş yaptığınız tarih ve saat ile hesabınıza giriş yapan cihazları öğrenebilirsiniz. Geçmişte Instagram bu tür bilgileri paylaşmıyordu. Bu işlemleri genellikle Facebook hesabınız üzerinden kontrol edebiliyordunuz. Instagram platformu hesabınızda geçtiğimiz aylarda güncellemeler yapıldıktan sonra, hesabınıza giriş yaptığınız tarih, hesabınızdan çıkış yaptığınız son tarih gibi tüm bilgileri görebilirsiniz. Peki İnstagram hesabıma giriş yapanlar kimler?

İnstagram Hesabıma Ne Zaman Giriş Yapıldı?

İnstagram hesabınıza giriş yapılan tarih ve saat bilgilerini öğrenmek istiyorsanız, aşağıda sizler için hazırladığımız adımları sırası ile doğru bir şekilde takip edebilirsiniz.

  • İlk olarak İnstagram uygulamasını açın.
  • İlgili hesabınızda oturum açın.
  • Ardından ayarlar sekmesine giriş yapın.
  • Karşınıza çıkan seçeneklerden “Güvenlik” seçeneğine dokunun.
  • Daha sonrasında ise “Giriş Hareketleri” seçeneğine dokunun.

Bu sayede İnstagram hesabıma giriş yapanları öğrenebilir, hesabınıza en son ne zaman saat kaçta hangi cihazlardan ve nereden giriş yapıldığına dair tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Eğer hesabınıza başka bir kişinin girdiğinden şüpheleniyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, şifrenizi değiştirebilirsiniz. Hesabınıza giriş yapan ve bilinmeyen cihaz yüksek ihtimaller doğrultusunda hesabınızın şifresini çalmış ve bu şekilde hesabınıza giriş yapmayı başarmıştır.

Ancak buna rağmen siz de hesabınıza giriş yapıyorsanız, şanslısınız. Karşı taraftaki bilinmeyen cihaz hesabınızı daha fazla ele geçirmeden şifrenizi değiştirebilir ve hesabınızı daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca 3 adımlı doğrulamalar gibi güvenli faktörlerini açmanız hesabınız açısından çok önemlidir. Bu gibi güvenlik doğrulamaları sayesinde hesabınızın ele geçirilmesi çok daha zor bir hale gelecektir.

Ayrıca Wubity sosyal medya destek platformu olarak sizlere sunduğumuz sosyal medya paketlerimizde büyük İNDİRİM fırsatları bulunmakta. Eğer siz de bu indirimlerden anında yararlanmak istiyorsanız sitemizin kategoriler sayfasında yer alan İnstagram paketlerimize göz atabilir, hesabınızı bugün geliştirmeye başlayabilirsiniz.