Instagram Hikaye İndirme Sesli Nasıl Yapılır?

Instagram hikaye indirme sesli nasıl yapılır? Instagram kullanıcıları her gün binlerce hatta milyonlarca hikaye paylaşımı yapıyor. Bu hikayeler yalnızca 24 saat geçerli kalıyor ve ardından yok oluyor. Bu hikayelerin bazıları indirip arşivlemek istiyor olabiliriz. Instagram başkasının hikayesini indirme 2022 yılında nasıl yapılıyor?

Kendimize ait olan bir hesaptan hikaye paylaştığımız zaman o hikayelere aylar sonra bile arşiv kısmından ulaşabiliyoruz. Ancak başkasının paylaşımlarını daha sonra görme gibi şansımız yok. Instagram başkasının hikayesini indirme için formül arayanlara anlatalım.

Instagram Hikaye İndirme Sesli Nasıl Yapılır?

Instagram kullanan birçok kişi Instagram hikaye indirme sesli işlemlerini merak ediyor. Özellikle farklı hesapların hikayeleri nasıl indirilir? Instagram hikaye indirme sesli nasıl yapılır? Ufak detaylar ile anlatalım.

Android Cihazlarda Instagram Hikaye İndirme Sesli Nasıl Yapılır?

Android bir cihaza sahipseniz aşağıda yer alan adımları takip edin ve indirme işlemlerini uygulayın. Hikaye indirme sınırı yoktur. Android cihazlarda Instagram hikaye indirme sesli nasıl yapılır? Merak edenlere aşağıda anlatalım.

  • Story Saver uygulamasını indirin
  • Uygulama üzerinden Instagram’a giriş yapın
  • Takip etmiş olduğunuz kullanıcıların hikayeleri burada olacak
  • Arama yaparak istediğiniz kişilere öncelik verebilirsiniz

 IOS Cihazlarda Instagram Hikaye İndirme Sesli Nasıl Yapılır?

iOS cihazlarda Instagram hikayelerini indirmek sesli olarak ve kaydetmek oldukça kolay. Bunun için yardımcı bir uygulamaya ihtiyaç duyuyoruz.

  • App Store’dan Repost Story For uygulamasını indirin
  • Instagram hesabınıza girin
  • Galeriye erişim izni isteyecek ona onay verin
  • Kimlerin hikayesini indirmek istiyorsanız o kişinin adını aratın
  • Sonrasında ise istediğiniz kişinin hikayesini indirin

Masaüstü Bilgisayarınıza Instagram Hikaye İndirme Sesli Nasıl Yapılır?

Instagram hikaye indirmek sesli için en uygun ortamın masa üstü bilgisayarlar olduğunu söylemekte yarar var. Bilgisayarınıza StoryDownloader, Story Saver Weynstag programlarını indirin.

Instagram hikaye indirme sesli indirmeden önce bilmeniz gereken önemli nokta StoryDownloader, Story Saver Weynstag programları Instagram tarafından üretilmedi bu konuda bir güvence yok. Bu uygulamalardan hikaye indirmek için programları çalıştırdıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmalısınız. Bu nedenle de riskli olabilir. Ancak fake hesaplar ile deneme yapabilirsiniz.