Instagram Sayfa Düzeni Nasıl Yapılır

İnstagram sayfa düzeni nasıl yapılır; İnstagram ülkemizde ve dünyada yaygınlaşmış oldukça popüler bir platform. Bu platformun temel amacı artık hayatımızın çok önemli bir parçası haline gelen fotoğraf ve kısa videoları paylaşmaktır. Kullanıcılar İnstagram platformunda hayatının her anını ve her saniyesini paylaşmak isterler. Sadece gönderi paylaşmakla yetinmeyen kullanıcılar, fotoğraflarının en çok beğeniyi alması için ellerinden geleni yapıyorlar.

Kullanıcıların daha fazla beğeni almak için yaptığı en temel şeylerden biri de filtre uygulamaktır. Aslında, kullanıcılar genellikle birden fazla fotoğrafı tek bir kareye dönüştürerek fotoğraflarını Instagram'da paylaşırlar. Tüm bunlara ek olarak, bazı kullanıcılar İnstagram profillerini hayranlarına daha uyumlu bir şekilde göstermek için "grid" adı verilen bir teknik de kullanıyor. Şimdi ise sizlere İnstagram sayfa düzeni nasıl yapılır bu sorunun cevabını “grid” yerleşimleri yapmanıza izin veren 7 uygulamaya üzerinde inceleyeceğiz.

İnstagram Özel Sayfa Düzeni

İnstagram platformunda hesabınızın ana sayfasını profilinize uygun bir şekilde düzenlemek için grid adını verdiğimiz yerleşimleri sağlayan özel uygulamaları kullanabilirsiniz. Dilerseniz sizlere bu uygulamalardan kısaca bahsedelim.

1. UNUM

UNUM son derece basit ama etkili bir uygulamadır. Bu uygulama ile kendi görsel tasarımlarınızı oluşturabilir, zamanlayıcılar ekleyebilir ve otomatik olarak etiket hazırlayabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde Instagram profiliniz yeni bir boyut kazanacak.

2. Feedle

Feedle, benzerleri gibi ızgaralar oluşturmanıza ve Instagram gönderileriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanıza olanak tanır. Ancak bununla yetinmeyip uygulama aynı zamanda gönderilerinizi detaylı bir şekilde analiz eder, böylece profilinizin nasıl büyüdüğünü takip edebilirsiniz.

3. Planoly App

Planoly App, benzerleri gibi çalışır. Ancak bu uygulamayı diğerlerinden ayıran şey, özel bir masaüstü sürümüne de sahip olmasıdır. Bu şekilde uygulamayı bilgisayarınız üzerinden kullanabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden oluşturduğunuz fotoğrafları da e-posta yoluyla paylaşabilir ve yakın arkadaşlarınızdan kolayca fikir alabilirsiniz.

4. Feedr

Feedr basit, kolay ve hızlı bir uygulamadır. Bu uygulama ile Instagram profilinizi istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz çok şey var. Ek olarak, Feedr geliştiricileri, uygulamayı mümkün olan en hafif biçimde sunmak için gereksiz hiçbir şey tutmazlar. Bu hem performanstan hem de depolama alanından tasarruf sağlar.

5. Dropbox

Instagram profilinizi yoğun bir şekilde yönetebileceğiniz bir diğer uygulama; Genel Bakış. Öyle ki bu uygulama ile içeriğinizi kolayca düzenleyebilir ve etiketler oluşturabilirsiniz. Masaüstü sürümü de bulunan uygulamanın öne çıkan özelliklerinden biri Dropbox hesabınızda kolayca gönderi paylaşabilmeniz.

Ayrıca Wubity sosyal medya destek platformu olarak sizlere sunduğumuz İnstagram Takipçi Satın Al hizmetlerimizden %50’ye kadar varan komisyon indirimleri ile yararlanabilirsiniz.