Şekilli Yazı Yaz Dikkatleri Üzerine Çek

Şekilli Nick Yazma Nedir?

Sosyal medya uygulamalarında, hesap girişi gerektiren oyunlarda, formlarda hesabınızın adını veya hesabınıza ait biyografi açıklamanızın normal yazılardan oluşmasından sıkıldınız mı? Yazılarınızı havalı ve farklı mı yazmak istiyorsunuz? Bugünkü içeriğimizde size bunu nasıl yapabileceğinizden bahsedeceğiz.Şekilli nick biyografi yazma yazıyı görüntü olarak farklı biçimde yazmaktır. Sembollerle ve farklı tekniklerle süslenen yazı çok daha dikkat çekici hale gelir.

Şekilli Nick Yazma AracıNedir?

Şekilli nick biyografi yazma aracı İnstagram, Twitter, Whatsapp, Facebook, Discord, Skype gibi sosyal medya uygulamalarında şekilli ve havalı yazılar yazmanıza(oluşturmanıza) olanak sağlayan birçoğu Türkçe karakter destekli online veya offline bir araçtır. Bu platformlar haricinde oyunlarda da (örneğin Pubg, CS: Go, haxball) ilgi çekici, değişik yazı tipleri ile 2022 yılında birbirinden farklı şekilli nick yazılar yazabilirsiniz.

Şekilli Nick Yazma Aracı Nasıl Çalışır?

Son dönemlerde insanlar instagram hesaplarının profil kısmına isimlerini şekilli olarak yazmak isteyebilmektedirler. Bunun için şekilli nick yazma aracının nasıl çalıştığını merak etmekte ve araştırmaktadırlar. Bu merak edilen sorunun cevabı aslında çok basittir. Gelin şekilli nick yazma aracını çalıştırmak için yapılması gerekenlere göz atalım.

Şekilli Yazı Nasıl Yazılır?

Şekilli nick biyografi yazısı yazmak için internette ücretsiz olarak sunulan şekilli yazı yazma araçları bulunmaktadır. Ücretsiz şekilli yazı araçlarından ilk alana girdiğiniz yazı aşağıda farklı şekillerde listelenecektir. Size uygun olan şekilli nick biyografi yazısını kopyalayıp istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Instagram Şekilli Yazı Yazma Instagram Şekilli Yazı Nasıl Yazılır?

  1. Telefonunuzdan instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.
  2. İkinci adım olarak profilinize tıklama işlemi mevcuttur.
  3. Daha sonra profili düzenle kısmına tıklayarak profil adınızı veya biyografi alanınıza gitmelisiniz.
  4. İnternetten şekilli yazı yazma araçlarını aratıp beğendiğiniz yazıyı kopyalayıp 3.madde de bulunan istediğiniz alana yapıştırın.

Instagram nick kullanıcı adı biyografi şekilli yazı yazmak için de yukarıda bahsettiğimiz yöntemleri kullanmanız gerekmektedir. Instagram üzerinde çok daha fazla kişiye ulaşmak isterseniz instagram takipçi satın al aracımızı kullanabilirsiniz. Beğeni sayılarınızın artmasını isterseniz de instagram beğeni satın al aracımızı kullanabilirsiniz. Bu sayede yazdığınız şekilli nick biyografi yazılarınız çok daha fazla kişiye ulaşmış dikkatleri üzerinize çekmiş olursunuz.

WhatsApp Şekilli Nick Biyografi Yazı Yazma

  • Whatsapp'ta Kalın Yazı Yazma

Whatsapp’ta kalın yazı yazmak için yıldız(*) işaretleri arasına yazınızı yazmalısınız. Dikkat edin yıldız işaretleri arasında boşluk olmamalı.

Doğru yazım : *Whatsapp'ta kalın yazı yazıyorum*

Yanlış yazım : *Whatsapp'ta kalın yazı yazamıyorum * ( son yıldız işaretinin bir solunda boşluk olmasından dolayı )

  • Whatsapp'ta İtalik Eğik Yazı Yazma

Whatsapp'ta italik yani eğik yazı için kullanılacak karakter altçizgi(_) işaretidir.

Örnek İtalik Eğik Çizgi : _Whatsapp'ta eğik italik yazı yazıyorum_

  • Whatsapp'ta Üstü Çizili Yazı Yazma

Whatsapp'ta üzeri ortası çizgili yazı yazmak için kullanılacak karakter tilda(~) işaretidir. 

Örnek : ~Whatsapp'ta üzeri ortası çizgili yazı yazıyorum~

Üzeri çizili yazı için “~" karakterini (Örneğin: ~çizili yazı~)

  • Whatsapp'ta Monospace Sabit Boşluklu Yazı Yazma

Whatsapp'ta monospace yazı ne demektir? Nasıl yazılır? Örnekleri nelerdir? dediğinizi duyar gibiyiz. Bu yüzden monospace yazıyı sabit boşluklu düz metin olarak açıklayabiliriz. Monospace karakter ile yazmak için üç tane yan yana kesme işaretini(```) kullanmalısınız.

Örneğin : ```Whatsapp'ta monospace sabit karakterli yazı yazıyorum```