Instagram Yorum Kopyalama Nasıl Yapılır?

Milyonlarca insan tarafından kullanılan Instagram en büyük sosyal medya mecrası ve her gün binlerce yorum yapılıyor. Bu yorumların bir kısmını kopyalamak istiyor olabilirsiniz. Ancak bunu nasıl yapabilirsiniz? Instagram da yorum kopyalama nasıl yapılır? Tüm detayları ile sizlere aktaralım.

Instagram’da Yorumları, Biyografiyi, Linkleri ya da farklı bir yazıyı kopyalamak istiyorsunuz değil mi? Instagram yorum yazı kopyalama için birden fazla seçenek var. Bu nedenle de sizlere adım adım farklı yöntemler ile nasıl yorum ya da farklı bir yazıyı kopyalayabileceğinizi anlatarak başlayalım.

Instagram Yorum Yazı Kopyalama

Instagram yorum yazı kopyalama yapabilmek için bazı yardımcı araçlara ihtiyaç duyabiliriz. Bu mobil bir uygulama olacaktır. Universal Copy isimli uygulamayı indirerek başlayalım.

Universal Copy isimli uygulamayı indirin ve kurulumuna izin verin. Programın çalışması için gerekli izinleri de verdikten sonra yorum ya da yazı kopyalama işlemine başlayabiliriz. Herhangi bir şeyi kopyalamak istediğiniz zaman bildirim çubuğundan uygulamayı aktif edin. Universal Copy’i etkinleştirdikten sonra uygulama üzerinde istediğiniz her şeyi kopyalayabiliyorsunuz. Uygulamanın da tamamen ücretsiz olduğunu belirtmekte yarar var.

Instagram biyografi kopyalama ve yorum kopyalama için en ideal programdır. Ancak şuanda sadece Android cihazlar için kullanılıyor.

Web Tarayıcısını Kullanarak Yorum Kopyalama

Instagram’a girişi web üzerinden yaparak kopyalama işlemini yapabilirsiniz. Herhangi bir PC üzerinden hesabınıza giriş yaptığınızda klasik PC kopyalama işlemini yaparak yorumları dilediğini şekilde alabilirsiniz. Mouse sağ tık ve kopyala seçenekleri ile son derece basit bir şekilde işlemi tamamlayabilirsiniz.

Bu işlemi herhangi bir tarayıcı üzerinden yapabilirsiniz. Telefonunuzda kasmayan ve sorunsuz çalıştıran bir tarayıcı olur ise işlem kesinlikle çok daha rahat olacaktır. Belirli bir alanı kopyalayacağınız için işlem yaparken dikkatli olun.

Instagram’da Yazı Kopyalama

Kopyalamak istediğiniz paylaşıma gelin ve sağ üstte yer alan üç nokta kısmına dokunun. Açılan menüde bağlantı kopyala kısmı var. Daha sonra telefonunuzun tarayıcısına girin. Kopyaladığınız linki buraya yapıştırın. Yazının üstüne basılı tutun ve birkaç saniye bekleyin. Hemen sonrasında o yazıda istediğiniz kısmı dilediğiniz kopyalayabilirsiniz.

Instagram paketleri wubity güvencesiyle sizlerle. Instagram yorum satın al seçeneği ile etkilşeiminizi artırabilir, hesabınızın popüler olmasını sağlayabilirsiniz.