Instagramda Başkasının Videosunu Paylaşma Nasıl Yapılır?

Instagram her geçen gün yeni özelliği kendisine katıyor. Açık ara en fazla sevilen ve kullanılan sosyal medya platformu üyelerine oldukça fazla özelliği sunuyor. Bunlardan birisi de Instagram’da Başkasının Videosunu Paylaşma açık ara en fazla sevilen özellikler arasında yer alıyor. Sizlere 2022 yılında bu özellik nasıl kullanılıyor anlatalım.

Instagram’da Başkasının Videosunu Paylaşma işlemine repost deniyor. Kişinin beğendiğiniz paylaşımını sizde paylaşmak isterseniz birkaç adımda bunu yapabilirsiniz. Bunun için ana yol gönderisini alacağınız kişinin hesabının herkese açık olması gerekir. Yoksa paylaşımı yapamazsınız.

Instagram’da Başka Kişinin Gönderisi Nasıl Paylaşılabilir?

Instagram’da Başka Kişinin Gönderisi paylaşmak için repost yöntemi ile mümkün olmuyorsa bazen 3. Parti uygulamalara gerek duyabiliriz.  Bu işlem ile istediğiniz kullanıcının istediğiniz paylaşımını kendi sayfanızda paylaşabilirsiniz.

Benzeri uygulamaların büyük kısmı hem Android hem de İOS için uygundur anında kullanılabilir. Marketlerde yer alan uygulamalar olduğu içinde nispeten güvenli olarak adlanabilir.  Instagram repost işlemi nasıl yapılır?

  • Instagram açın ardından giriş yapın
  • Paylaşmak istediğiniz gönderiyi bulun
  • Sağ üstteki 3 noktaya basın
  • Bağlantıyı kopyalayın
  • İndirdiğiniz 3. Parti uygulamasını açın
  • Paylaşmak istediğiniz gönderiyi seçin
  • Gerekli düzenlemeyi yapın ardından Repost butonuna basın

Instagram da Başkasının Gönderisi Hikayede Nasıl Paylaşılır?

Instagram’da Başkasının Videosunu Paylaşma ile alakalı yukarıda ki adımları yaparsanız istediğiniz şekilde başkalarının gönderilerini paylaşırsınız. Bir diğer araştırılan aynı zamanda merak edilen olay da başkasının hikayesini paylaşmaktır. Başkasının hikayesini paylaşma işlemleri de hikayesi alınacak profilin mutlaka herkese açık olması gerekir.

Hikayeye tıkladığınızda eğer herkese açık ise sorunsuz biçimde gerekli ayarlamaları yaparak paylaşım yapabilirsiniz. Böylelikle beğendiğiniz hikayeleri anlık olarak paylaşmış olursunuz.

Instagram Repost Uygulamaları Ücretli Midir?

Instagram’da Başkasının Videosunu Paylaşma için bazen 3. Parti uygulamalara gerek duyulabiliyor. İlgili uygulamalar İOS ya da Android marketlerden indirilebilir. Kullanıcılar ise belirtilen uygulamalar ile alakalı pek çok şeyi merak ediyor.

Instagram Repost Uygulamaları Ücretli Midir? En fazla sorulan soruların başında geliyor. Günümüzde çok sayıda Repost uygulaması var içlerinden bir kısmı ücretli diğer kısmı ise tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor. Uygulama içi satın almalar var.

Genel olarak marketlere bakıldığında çok fazlaca uygulama bu alanda ücretsiz hizmet veriyor. Yani Instagram’da Başkasının Videosunu Paylaşma için uygulamalara ekstra ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Repost İçin Hangi Uygulamalar Kullanılabilir?

Marketlerde çok sayıda uygulama var bundan dolayı da kullanıcıların zaman zaman kafası karışabiliyor. Repost için birbirinden farklı pek çeşitli alternatif olsa da RegramPost, Repost for Instagram, InRepost uygulamaları kesinlikle ön plana çıkıyor. Belirlenen üç uygulama da ücretsiz bir şekilde Repost yapabileceğiniz uygulamalardır. Hepsi milyon indirme almış güvenli uygulamalardır.

Sosyal medya da daha fazla beğeni ve izlenmeye sahip olmak her zaman büyük avantajdır. Sitemizden Instagram izlenme satın alma yanısıra Instagram beğeni satın alma yapabilirsiniz. 10 yılı aşkın süredir SMM Panel hizmetleri veriyoruz. İstediğiniz zaman sitemize üye olabilir ve sosyal medya alanındaki hizmetlerin tamamını kullanabilirsiniz.