Instagramda Canlı Yayın Nasıl İzlenir?

Instagramda Canlı Yayın Nasıl İzlenir?

Instagram sosyal medya uygulamaları içerisinde kullanıcı sayısı oldukça yüksek olan bir platformdur. Instagram uygulaması içerisinde birçok özellik barındırmaktadır. Canlı yayın özelliği de bu özellikler arasında yer almaktadır. Instagramda canlı yayın nasıl izlenir konusu da son zamanlarda kullanıcılar tarafından sık sık aranmaktadır. Instagram uygulaması içerisinde kullanıcılar canlı yayın açabilmektedirler. Ayrıca kullanıcının takipçileri de bu canlı yayınlara katılabilmektedir. Fakat kullanıcıların birçoğu canlı yayın izleme özelliğinin nasıl kullanıldığını bilmemektedirler. Bu nedenle instagramda canlı yayın nasıl izlenir konusu ile ilgili bilgiler içeren bir yazı yazmaya karar verdik.  Bunun yanında instagram gönderilerinize beğeni almak isterseniz Wubity güvencesi ile instagram beğeni satın al yapabilirsiniz.

Instagram canlı yayın izleme oldukça basit bir işlemdir. Bunun için yapılması gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz. Yazımızı okuyarak siz de instagramda canlı yayın nasıl izlenir sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Telefonda Instagram Canlı Yayın Nasıl İzlenir?

Telefonda instagram canlı yayın izlemek için yapmanız gereken adımlar şunlardır:

1-Instagram hikayeleri kısmında kullanıcıların yaptığı canlı yayınlarını görebilirsiniz.

2-Takip ettiğiniz kullanıcı canlı yayın açtığında hikaye izleme barının başında Live yazısını göreceksiniz. Bu yazıya tıklayarak canlı yayın yapan kullanıcıların canlı yayınını izlemeye başlamanız mümkün olacaktır.

Bilgisayarda Instagram Canlı Yayın Nasıl İzlenir?

Bilgisayarda canlı yayın izleme yapmak için Google chrome eklentileri kullanılabilir. Bilgisayar üzerinden canlı yayın izleme için yapmanız gerekenleri aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

1-Google da chrome web mağazasına giriş yapın.

2-Chrome web mağazasında arama kısmına IG Stories For Instagram yazın.

3-Karşınıza gelen uygulamalardan ilk sıradakini seçin.

3- Daha sonra uygulamada indir seçeneğini seçerek devam edin.

4- Bilgisayarınızda olan Google chrome üzerinden instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

5-Bu şekilde herhangi bir canlı yayını izlemek için giriş yapın.

Bu adımlardan sonra siz de instagram üzerinden canlı yayın izleyebileceğinizi göreceksiniz. Gördüğünüz gibi instagramda canlı yayın izleme karmaşık olmayan oldukça kolay bir işlemdir.