Instagramda Story Nasıl İndirilir?

Instagramda Story Nasıl İndirilir?

Instagram uygulaması şüphesiz ki kullanıcı sayısı en çok olan sosyal medya uygulamalarından biridir. Instagram hikayeleri de özellikle son dönemlerde uygulama üzerinden sık sık kullanılan bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda kullanıcılar instagramda story nasıl indirilir sorusunu oldukça merak etmekte ve araştırmaktadırlar. O nedenle biz de instagramda story nasıl indirilir konusunu sizler için yazımızda paylaşmaya ve detaylarıyla anlatmaya karar verdik. Ayrıca mevcut intstagram hesabınızı renklendirmek ve daha geniş kitlelere hitap etmek istiyorsanız Wubity güvencesi ile instagram takipçi satın al yapabilirsiniz.

Instagram her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden ve bünyesine birçok özellik eklemeye devam eden bir sosyal medya uygulaması haline gelmiştir. Bu özelliklerden instagramda story ekleme özelliği de kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmakta ve sevilmektedir. İşte instagram bu gibi bünyesine kattığı özelliklerden dolayı insanlar tarafından yoğun ilgi görmekte ve başarıya ulaşmaktadır.

Instagramda story indirme nasıl yapılır? Instagram uygulamasında story indirmek için çok uğraş ve emek gerektiren işlemlere ihtiyacınız olmadığını söylememiz mümkündür. Bu sorunun cevabını sizler için yazımızda açıklayacağız ve siz de instagramda hikaye indirmek için yapmanız gerekenleri adım adım öğrenmiş olacaksınız.

Instagramda story indirme nasıl yapılır dediğimizde öncelikle yapmanız gereken şey https://www.save-insta.com/tr/story-downloader/ adresine gitmenizdir. Daha sonra bu sayfada hikayesini indirmek istediğiniz kullanıcının adını veya URL’sini girerek arama yapın. Bir sonraki adımda ise karşınıza aradığınız kişinin güncel story paylaşımları çıkacaktır. Seçtiğiniz hikayenin altında fotoğraf olarak indir veya video olarak indir seçenekleri yer alacaktır. Bu seçeneklerden istediğinizi seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki aşamada hikayenin görüntüsü yeni bir sayfada açılacak. Sağ tuş tıklayarak hikayeyi kaydet yapabilirsiniz. Instagram story indirme işlemi gördüğünüz gibi gayet kolay ve anlaşılır bir durumdur.  Siz de bahsettiğimiz adımları uygulayarak kolayca istediğiniz kullanıcının hikayesini indirebilir ve kaydedebilirsiniz.