Kapanan Twitter Hesabını Açma Nasıl Yapılır?

Twitter da bir süre önce kapatılan hesaplar geri açılmak istendiği zaman bazı sorunlar ile karşılaşabiliyoruz. Twitter kalıcı olarak hesap kapatmak isteyenlere 30 gün süre veriyor. 30 gün içinde bu hesaplara giriş yapılmaz ise hesaplar kalıcı olarak kapanıyor ve bir daha erişim mümkün olmuyor.  Bu nedenle hesap açmak mümkün olmuyor.  Bugün twitter kapanan hesabı açma ile alakalı en güncel bilgileri sizlere aktaralım.

Dondurulmuş Twitter Hesabı Açma

Dondurulmuş twitter hesabı açma işlemleri için www.twitter.com/login adresinden kullanıcı adınız ile giriş yapın. Daha sonrasında ise anasayfaya düşme durumunda hesabınızın tekrar aktif olacağını söyleyebiliriz. Ancak dondurulmuş ve uzun süre sonra geri açılmış hesaplar ile alakalı birkaç sıkıntı vardır. Atmış olduğunuz tweetler belirli bir süre sonra gelir.

Bu nedenle hesabınız ile alakalı bir sorun yoktur. Siz giriş yaptıktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorsanız Dondurulmuş twitter hesabı açma işleminiz başarılı olmuştur. Aşağıdaki adımları takip ederek adım adım hesabınızı tekrar aktif edebilirsiniz.

  • İlk olarak Twitter sayfasına girin.
  • Daha sonra “Giriş” kısmına basın.
  • Karşınıza çıkan yerlere aktif hale getirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını ve şifresini girin.

Dondurulan Twitter Hesabına Giriş Yapamıyorum

Dondurulan hesaplar bir süre sonra açılmak istendiğini zaman bazı sorunlar yaşanabiliyor. Bu sorunların nedenleri farklı olabilir. Dondurulan Twitter hesabına giriş yapamıyorum diye soran çok sayıda insan var.

Twitter hesabınızı dondurdunuz ancak 30 günü aşan süre sonunda tekrar kullanmak için giriş yaparsanız hesabınıza erişim sağlayamazsınız. Bunun nedeni ise Twitter’in kuralladır. Twitter kullanıcılara 30 gün süre verir ve geri dönüş için bu süre sonundaki hesaplar kalıcı olarak kapatılır.

Silinen Twitter Hesabı Tekrar Aktif Edilir Mi?

Hesabınızın silinmesi durumunda tekrar aktif olup olmayacağını hiç merak ettiniz mi? Silinen Twitter hesabı tekrar aktif edilir mi? Sorusunun yanıtı ise oldukça net ne yazık ki hesapları tekrar aktif edemezsiniz. Twitter’e erişim sağlamak adına eski hesabınızı kullanamazsınız ve yeni bir hesap açmak durumundasınız. Twitter takipçi satın almak wubity ile zahmetsiz. Benzersiz tasarımı sayesinde seçiminizi yaparak saniyeler içerisinde siparişinizi verebilirsiniz.