LoL Twitch Prime Hesap Birleştirme

Bu makalemizde lol twitch prime hesap birleştirme adımlarını açıklıyoruz. Twitch TV hesabınızı League of Legends hesabınızla nasıl birleştirebileceğinizi detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Dünyanın en popüler strateji oyunu LoL, artık hesapların popüler canlı yayın platformu Twitch ile birleştirilmesine izin veriyor. Bu sayede birbirinden güzel hediyeler alabilir ve 2 platform arasındaki tekliflerin keyfini çıkarabilirsiniz. Twitch kullanıcıları ayrıca LoL hesabınıza doğrudan erişebilir veya diğer LoL oyuncularının Twitch hesaplarına erişebilirsiniz.

Twitch TV platformunda bir hesabınız varsa ve bunu League of Legends (LoL) hesabınızla birleştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin. Bu birleştirmenin ne yapacağını bilmeyen oyuncular için ekstralardan da bahsedeceğiz. Ama önce, "lol twitch prime hesap birleştirme nasıl yapılır?" Bu soruyu cevaplamamız gerekiyor. Peki, lol twitch prime hesap birleştirme nasıl yapılır?

Lol Twitch Prime Hesap Birleştirme Nasıl Yapılır?

Lol twitch prime hesap birleştirme için sizler için hazırladığımız adımları sırası ile doğru bir şekilde takip etmeniz gerekiyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan lol twitch prime hesap birleştirme adımlarımıza geçelim.

Ayarlar sayfanızdan Twitch hesabınızı Twitter, YouTube ve Steam hesaplarınıza bağlayabilir, böylece içeriğinizi topluluğunuzun düzenli olarak ziyaret ettiği diğer kanallarda paylaşabilirsiniz. Bunu yapmak için;

  • Bağlan seçeneği görünene kadar işaretçiyi gri onay işareti simgesinin üzerine getirin.
  • Görüntülenen seçeneğe tıklayın ve ilgili hesaplarınızı bağlamak için işleme devam edin.
  • İşlem tamamlandığında, bağlantının başarıyla kurulduğunu gösteren yeşil bir onay işareti simgesi göreceksiniz.
  • Riot Games bağlantısını bulun ve daha sonrasında “Bağlan” butonuna tıklayarak hesaplarınızı birleştirin.

İşte lol twitch prime hesap birleştirme bu kadar kolay. Twitch.TV hesabınızı League of Legends ile birleştirerek RİOT Games'in tüm avantajlarından yararlanabileceksiniz. Canlı yayın sırasında düzenlenen ödülleri kazandığınızda hesabınıza aktarılabilir. Aynı zamanda Riot Games tarafından düzenlenen etkinliklere katılarak ödülleri anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Hepsinden iyisi, yeni oyunlarda ödüller ve kapalı betada oyunları deneme şansı elde edebilirsiniz.

Ayrıca Wubity sosyal medya destek platformu olarak sizlere sunduğumuz sosyal medya paketlerimizde büyük İNDİRİM fırsatları bulunmakta. Eğer siz de bu indirimlerden anında yararlanmak istiyorsanız sitemizin kategoriler sayfasında yer alan İnstagram paketlerimize göz atabilir, hesabınızı bugün geliştirmeye başlayabilirsiniz.