Spotify Proxy Hatası

Spotify Proxy Hatası

Sptify Proxy hatasını insanlar genellikle "Spotify Error  Proxy"den "çalışma zamanı hatası" olarak da bilinen bir yazılımın sorunu olarak da bahseder. Geliştiriciler, ürün satışa çıkmadan önce Spotify'ın çalışır durumda olduğundan emin olmak için kodlama yapmak için çok zaman ve çaba harcarlar. Ne yazık ki gözden kaçabilecek ve Sptify Proxy hatası gibi sorunlara yol açabilecek birçok hata var.

Bu şekilde, son kullanıcı geliştiriciye bilgi sağlar ve sağlayıcıyı Spotify proxy sorunlarının varlığı konusunda uyarır. Programcılar daha sonra bunları kodda düzeltebilir ve web sitelerinden indirilebilecek bir düzeltme ekleyebilir. Yani bilgisayarınız böyle bir güncelleme yaptığında genellikle Spotify'daki Proxy Hatası ve diğer hataları düzeltmek içindir. Peki Spotify Proxy hatası nasıl giderilir?

Spotify Proxy Hatası Çözümü

Spotify Proxy hatası çözümü için ilk olarak bazı adımları uygulamanız gerekir. Sizlere sunduğumuz çözüm yollarını sırasıyla doğru bir şekilde uygularsanız, Spotify Proxy hatasından kurtulabilirsiniz. Dilerseniz çözüm adımlarımıza geçelim.

Spotify Proxy Sorunu Nasıl Giderilir?

Spotify Proxy sorununu giderebilmek için takip etmeniz gereken adımlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Spotfiy uygulamasını silip mağazadan tekrar yükleyin.
  • Spotify > Ayarlar > Gelişmiş Ayarları Göster > Proxy'i yok yapın.
  • Spotify hesabınızda hangi ülke seçili? Ülke ayarını değiştirip deneyin.
  • Bilgisayarınızda herhangi bir VPN uygulaması kullanıyorsanız kapatın ve DNS değiştirdiyseniz otomatik olarak ayarlayın.
  • Güvenlik duvarında izin verilen uygulamalar listesine Başka bir uygulamaya izin ver > Gözat sonrasında “kullanıcı adınız/AppData\Roaming\Spotify” kısmındaki Spotify uygulamasını da ekleyerek izin verin.

Bu sayede sorunu kolay bir şekilde giderebilirsiniz. Ayrıca daha fazla bu tarz sorunların çözümü için blog sayfamızda yer alan konuları inceleyebilir ve çözümlerini bulabilirsiniz. Wubity sosyal medya destek platformu olarak sizlere sunduğumuz Spotify paketlerini incelemek için ana sayfada kategoriler kısmında yer alan Spotify seçeneğine tıklayabilir ve tüm paketlerimize anında erişim sağlayabilirsiniz.

%50’ ye kadar varan İNDİRİM seçeneklerimiz ile Spotify takipçi arttırma ve Spotify dinlenme paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere özel indirim fırsatlarını kaçırmamak için sitemize hemen kayıt olabilirsiniz.