Tiktok'ta Düet Videosu Nasıl Yapılır

Tiktok’ta Düet Yapma

İki kişi tarafından karşılıklı söylenen şarkıya düet denir. Tiktok’ta düet video, tiktok kullanıcılarının birlikte video çekerken karşılıklı şarkı söyleyebildikleri yöntemdir. Tiktok uygulamasında düet videosu yapma son zamanların popüler işlerinden birtanesidir. Tiktok’ta düet videosu yapma, tiktokta düet nasıl yapılır sorusu da bu anlamda en çok aranan konuların başında gelmektedir. Wubity farkıyla bugünkü blog içeriğimizde sizlere tiktok’ta düet yapma taktikleri, tiktok’ta düet nasıl yapılır sorularının cevaplarını vereceğiz.

Tiktok’ta Düet Videosu Oluşturmak İçin;

 1. Tiktok uygulamasını açmalısınız
 2. Daha önce düet statüsünde paylaşılan bir video seçimi yapmalısınız
 3. Tiktok uygulamasında sağ yan panelin alt kısmında bulunan “Paylaş” seçeneğine tıklamalısınız
 4. Çıkan seçeneklerden “düet” seçeneğine tıklamalısınız
 5. Tiktok’ta düet yapma seçeneğini tıkladıktan sonra ekran ikiye bölünecek ve seçtiğiniz video ile sizin videonuz aynı anda ekranın iki yanında belirecektir.
 6. Bu noktadan sonra düet yapmaya başlamak için kayıt tuşuna basmalısınız.

Tiktok’ta düet videosu nasıl yapılır sorusunun cevabını öğrendiğinize göre sizde hemen tiktok düet videosu yapmaya başlayabilirsiniz. Tiktok düet videosu hazırlama sonrasında videolarınızı kendi sayfalarınızda paylaşabilirsiniz. Şu konuyu tekrar hatırlatmak isteriz ki tiktok’ta düet videosu yapmanız için seçeceğiniz videonun da düet tipinde bir video olması gerekmektedir.

Tiktok Genel Düet Ayarları Yapma

 • Tiktok uygulamasını açınız
 • Ben seçeneğine gidiniz
 • “…” seçimini yapınız
 • Gizlilik ayarları seçeneklerinden videolarınıza kimler düet yapabilir, kimlerin videolarınıza düet yapmasını istiyorsanız seçiniz.
 • Yaptığınız ayarları kaydediniz.

Tiktok Tek Video Düet Ayarları Yapma

 • Tiktok uygulamasını açınız
 • “…” seçeneğine gidiniz
 • Gizlilik ayarları seçeneğini seçiniz
 • Düete izin ver seçeneğini isterseniz açınız isterseniz kapatınız
 • Yaptığınız düzenlemeleri kaydediniz.

Önemli Hatırlatma : Tiktok uygulmasında düet videosu hazırlama konusunda yaptığınız ayarlamalarda videonuz önce düete açık haldeyken daha sonra yukarıda belirttiğimiz şekilde tiktok videonuzu düete kapatma yapmış olsanız dahi izin verdiğiniz süre ile izni kapattığınız süre arasında kalan zaman diliminde tiktok düet videolarınız Tiktok uygulamasında kalacaktır.

Tiktok uygulamasında düet videolarınızın daha çok kişi tarafından izlenmesini istiyorsanız hemen tiktok izlenme satın al seçeneğimizi kullanabilirsiniz.