Tiktok Geçişler Nasıl Yapılır?

Sosyal ağlar içinde günümüzde en çok kullanılan öğelerden birisi de tiktoktur. Özellikle gençleri etkisi altına alsa da günümüzde hemen her yaş gurubundan pek çok kişi tiktok fenomeni olmaya çalışmaktadır. Eğlenceli ve bir o kadar keyifli anların paylaşıldığı tiktok üzerinden geçişlerin nasıl yapıldığı merak konusu. Tiktok geçişler nasıl yapılır başlıklı makalemizde fotoğraf ve videolarda tiktok üzerinden geçişlerin nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Basit bazı pratik bilgiler eşliğinde aslında tiktok geçişlerinin ne kadar kolay olacağını sen de öğreneceksin.  Yazımızı okuyarak tiktok geçişler hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Öğrendiğin pratik bilgileri hayata geçirerek sen de bu alanda uzman olabilirsin. Hazırsan şimdi başlıyoruz.

Tik Tok Fotoğraf Geçişleri Nasıl Yapılır?

Tiktok üzerinden fotoğraf geçişlerinin nasıl yapılacağını merak ediyorsan içeriği okumaya devam et. Tik Tok fotoğraf geçişleri nasıl yapılır? Bu konuda detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsin. MV denilen uygulama Tik Tok cihaz belleğinde yer alan fotoğraflarda slayt gösterisi oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Bunun için + işareti olan düğmeye tıklayın. Slayt gösterisi yapmak istediğiniz seçeneği seçin. Yüklemek istediğiniz resimleri seçin. Onaylayarak tamama basın. Geçiş efektleri eklemek için ilgili düğmeye basın. Örneğin resimleri çevirmek için ilgili butona basın. Yapılan değişiklikler sonunda profilinizse slayt gösterisi yapmak içim önce düğmesine basın.

İstediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilir ve geçiş efektleri yükleyebilirsiniz. Bunda bir sınırlama yoktur.Tamamen size kalmış. Beğendiğiniz ve kalmasını istediğiniz tüm fotoğrafların geçişlerini Tik Tok üzerinden yapabilirsiniz.

Tik Tok’ta Efekt Nasıl Uygulanır?

İstediğiniz görsellikte resim ya da videoların efektlerini Tik Tok üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için bir basit birkaç adımı takip etmeniz yeterlidir. Tik Tok efekt nasıl uygulanır gelin birlikte görelim:

  • Öncelikle kamera ekranında bulunan efektler düğmesine basmanız gerekir. Bunun için kamera ekranınızda yer alan kırımız kayıt düğmesinin sol kısmındaki efektler seçeneğine tıklamanız gerekir.
  • Karşınıza çıkan çok sayıda kategorileri inceleyin ve istediğiniz efekte dokunun.
  • Kameranızın ekranındaki kayıt düğmesini açın. İstediğiniz şekilde video oluşturmaya başlayın. Bu kadar basit. Hemen videolarınıza efektler oluşturarak harika efektli bir video görseli oluşturabilirsiniz.

Tik Tok Geçişleri Nelerdir?

Tik Tok geçişleri pek çok başlık altında toplanmaktadır. Bu başlıkları şu şekilde sıralayabiliriz:

Parmakların hızlı geçişi: Tik Tok uygulamasındaki + işaretine tıklayın. Videoyu durdurmak zorunda kalmamak için zamanlayıcı ayarlayın. İstediğiniz dakikaya ayarlayın. Kıyafet değiştirip yeniden kayıt olun. Ekrandaki kırmızı onay düğmesine basın. İki videoyu görüntülemek için klibi ayarla düğmesine tıklayın. Videoları sürükleyin ve onay düğmesine değişiklikleri kaydedin.

Diğer Tik Tok geçişleri de şunlardır:

  • Manuel slayt geçişi
  • Baş itme geçişi
  • Başlıklı geçiş

İçeriğimizde Tik Tok üzerinden geçişleri anlatmaya çalıştık. İstediğiniz geçişi seçerek resim ve videolarınızda etkili geçişler yapabilirsiniz. Tiktok takipçi satın al yapmak profilin daha fazla insana kısa sürelerde ulaşmasını sağlar. Bu sayede fenomen olma ve özellikle de diğer sosyal medya hesaplarınızda ki reklamları da çok kolay şekilde yapabilirsiniz.