Tiktok Jeton Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Tiktok Jeton Nedir ve Nasıl Kullanılır?

TikTok günümüzde popülerliği yüksek olan bir sosyal medya uygulaması haline gelmiştir. İnsanlar bu platforma oldukça ilgi göstermektedirler. Bu nedenle Tiktok hakkında pek çok bilgiyi merak etmekte ve araştırmaktadırlar. Bu araştırmalardan bir tanesi Tiktok jeton nedir ve nasıl kullanılır sorusu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tiktok jeton uygulama içindeki para anlamına geliyor aslında. Tiktok jeton sayesinde uygulama üzerinden hediye gönderilebilmektedir. Yine aynı şekilde bağış yapmak isterseniz de Tiktok jeton kullanarak bağış yapabilirsiniz. Kısacası Tiktok uygulaması içerisinde satın alımı yapmak, bağış yapmak ve hediye göndermek için jeton satın almanız şart. Bu nedenle aslında Tiktok jeton diyince uygulamadaki maddi karşılık olarak bir açıklama doğru olacaktır.

Tiktok Jeton Nasıl Kazanılır?

Tiktok jeton nasıl kazanılır konusu kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Tiktok jeton kazanmanız bazı şartları sağlamız halinde evet mümkündür.  Bu nedenle Tiktok uygulamasında jeton kazanmak için yapmanız gereken bilgileri sizinle paylaşacağız.

Tiktok jeton kazanma şu durumlarda mümkün olmaktadır:

Canlı yayın açarak Tiktok jeton kazanabilirsiniz. Fakat 1000 takipçi sayısına ulaşmadıysanız maalesef canlı yayın açma hakkınız bulunmuyor. Canlı yayın açtıktan sonra da bağış kısmını aktif etmeyi unutmamanız gerekmektedir. Canlı yayında size ulaşan kullanıcıların hediye göndermelerini sağlamalısınız. Onların göndereceği hediyeler sonrasında jetonlarınız sizin Tiktok cüzdanınızda birikecektir. Sizde aynı şekilde başka kullanıcılara hediye gönderirseniz cüzdanınızda o hediyeye karşılık gelen jeton miktarı kadar azalma olacaktır.

Tiktok Jeton Fiyatları 2022

Tiktok jetonları fiyatları 2022 diyince karşımıza farklı fiyat paketleri çıktığını görmekteyiz. Sizde bu paketler arasında maddi olarak size en uygun olan seçeneği tercih ederek Tiktok jeton sahibi olabilirsiniz. Fakat ortalama olarak şunu söyleyebiliriz: 1 jeton fiyatı yaklaşık olarak 0,7 TL’ ye denk gelmektedir. Ancak detaylı fiyat bilgisine Tiktok uygulaması üzerinden ulaşabilir ve Tiktok jeton fiyatları nedir sorusuna net bir cevap bulabilirsiniz.