Twitter'da Beni Engelleyenleri Nasıl Görebilirim

Twitter’da beni engelleyenleri nasıl görebilirim; Evet, Twitter'da kimlerin sizi engellediğini görebilir ve anlayabilirsiniz. Sizi kimin engellediğini öğrenmek istiyorsanız basit bir şekilde anlatalım. Twitter, paylaşıma dayalı bir sosyal ağ sitesidir. Ancak bazen arkadaşlarınızın paylaşımını beğenmediğiniz için zaman zaman engeller almaya başlayabilirsiniz. Ve bu durumu da oldukça rahatsız edici bulabilirsiniz. Özellikle kadınların sıklıkla kullandığı yöntem olan engelleme işlemi tabii ki her zaman hoşunuza gitmeyebilir. Bu yazımızda Twitter’da beni engelleyenleri nasıl görebilirim? Bunu anlatacağız.

Twitter Beni Engelleyenleri Görme

Twitter sosyal medya platformunda eğer bir kullanıcı sizi engellerse, bu kullanıcıyı normalde tespit etmek mümkün değildir. Ancak bulunan bazı yöntemlerle hangi kullanıcının sizi engellediğini rahatlıkla görebiliyorsunuz Peki Twitter’da beni engelleyenleri nasıl görebilirim? Şimdi sizlere bu işlemi maddeler halinde anlatalım.

  • Öncelikle sizi engellediğini düşündüğünüz hesabın profiline gidin.
  • Ardından profil sayfasında yer alan “Takip Et” butonuna tıklayın.
  • Bu işlemden sonra sizlere 2farklı mesaj gelecektir. Bu mesajlar şu şekilde olacaktır.
  • Mesaj 1: … adlı kişiye bir takip isteği gönderildi ve onayı bekleniyor.
  • Mesaj 2: Kullanıcının isteği üzerine bu hesabı takip etmen engellenmiştir.

Eğer siz de takip isteği yolladıktan sonra bu mesajları aldıysanız, kullanıcı sizi engellemiştir.

Twiter’da Beni Engelleyenleri Görme Güvenli Mi?

Tabii ki Twitter’da beni engelleyenleri görmenin birçok yöntemi bulunmakta. Ancak bu yöntemlerden bazılarını uygulamak için;

  • Kullanıcı adı
  • E-posta
  • Şifre
  • Telefon numarası

Gibi birçok kişisel bilginizi karşı tarafa iletmeniz gerekiyor. Bu yöntemler tehlikeli olduğu gibi kendi Twitter hesabınızın çalınmasına da neden olabilir. Bu nedenle bu yöntemleri asla uygulamamalısınız. Twitter’da beni engelleyenleri görme işlemi için sizlere sunduğumuz bu takip etme yöntemini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca Wubity sosyal medya destek platformu olarak sizlere sunduğumuz Twitter takipçi arttırma paketlerimizden %50’ ye kadar varan İNDİRİM fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu sayede Twitter hesabınızda sizi takip eden kullanıcı sayısını dilediğiniz kadar arttırabilir, kısa sürede fenomen olabilir ve hesabınızın çok hızlı bir şekilde gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.