Twitter'da Sohbet Odası Nasıl Açılır?

Twitter sohbet odası nasıl açılır sorusu son zamanlarda sıkça aranır hale gelmiştir. Sizler için Twitter sohbet odası nasıl açılır sorusunun aşamalarını yazımızda paylaşmaya karar verdik. Twitter platformu kullanıcı sayısı günden güne artmaya hızla devam etmektedir. Twitter ugulaması sürekli olarak bünyesine yeni özellikler katma çalışması içerisindedir. Twitter sohbet odası da bu yeni özelliklerden biridir. Twitter bu yeni özelliği sadece belirli bir ios kullanıcısına açmıştır. Fakat kısa zaman sonra android tarafında da açılması beklenmektedir. Şimdi sizler için Twitter sohbet odası nasıl açılır konusunun tüm detaylarını aktarıyoruz.

Twitter Sohbet Odası Kurma

Twitter sohbet odası kurma aslına bakılırsa Twitter platformunda sesli sohbet edeceğiniz bağlantı yolunu aktif etmeyle aynı işlemdir. Twitter sohbet odası kurma konusunda yapmanız gerekenler bir sonraki başlık altında maddeler halinde belirtilmiştir. Yapmanız gereken sadece birkaç adım ilerleyerek Twitter sohbet odası kurmayı aktif edebilirsiniz. Twitter sohbet odası kurma konusunda daha fazla detay öğrenmek isterseniz Twitter resmi sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Bizler sizler için son güncel durumu aşağıda adımlar halinde sizlere bildiriyoruz.

Twitter Sesli Sohbet Nasıl Açılır?

Twitter sesli sohbet nasıl açılır başlığı internette geniş yer edinmeye başlamıştır. Twitter kullanıcıları Twitter sesli sohbet açma özelliğini oldukça severek kullanmaktadır. Bundan dolayı merak ettikleri soruların cevaplarını araştırmaktadırlar. Yazımızda tüm merak edilen maddelerden bahsederek bilgi sahibi olmanıza fayda sağlamayı amaçlıyoruz. İşte Twitter sohbet odası açmak için yapılması gereken uygulaması son derece kolay olan aşamalar şunlardır:

  • İlk olarak Twitter uygulamasını açarak işleme başlamalısınız.
  • Daha sonra Twitter uygulamasının sağ alt köşede yer alan “+” simgesine tıklayın.
  • Sohbetin konusu ile ilgili olarak sohbet odasına bir isim vermeniz gerekmektedir. Bu yüzden bir isim verin ve Start Your Spaces butonuna tıklayın.
  • Dilerseniz sol alt kısımda bulunan mikrofon işaretine basarak mikrofonunuzu açabilirsiniz.

Bu aşamaları tamamladıktan sonra siz de Twitter sohbet odası açmış olacaksınız. Gördüğünğz gibi Twitter sohbet odası açmak oldukça kolay ve pratik bir işlemdir. Siz de Twitter sesli sohbet açmak istiyorsanız yukarıdaki işlemleri yaparak kısa sürede açabilirsiniz.

Twitter Sohbet Odasına Kişileri Davet Etme

Twitter sohbet odasına kişileri davet etmek için elbette farklı yöntemler mevcuttur. Bunlardan bir tanesi daveti Twitter DM ile davet etme yöntemidir. Bir diğer yöntem ise alan bağlantısını tweetleme yoludur. Üçüncü yöntem ise bağlantıyı kopyalayıp diğer platformlarda paylaşabilirsiniz. Bunlardan istediğiniz yöntemi tercih ederek Twitter sohbet odasına kişileri davet edebilirsiniz. Bahesilen üç yöntem de sizin ihtiyacınızı net bir şekilde karşılayacaktır.

Twitter takipçi satın al ve Twitter izlenme satın al paketlerimizi inceleyip dilediğiniz miktarda hesaplarınıza destek sağlayabilirsiniz. Wubity güvencesiyle yapacağınız işlemler Bddk onaylı güvenli ödeme altyapısı sayesinde şifresiz olarak aktif olacaktır.