Twitter Gizli Korumalı Hesap Nasıl Görülür?

Korumalı twitter hesabı görme; Twitter, tweetler aracılığıyla bilgi paylaşan bir sosyal medya platformudur. Aynı zamanda Twitter, dünyanın neredeyse her yerindeki insanlar tarafından kullanılan ve takip edilen popüler sosyal medyalardan biridir. Ancak bazı durumlarda kullanıcıların çoğu, Twitter'daki kişiyi takip etmeden özel tweet'leri nasıl görüntüleyeceğini anlamak istiyor. Eğer siz de o kişilerden biriyseniz, doğru yerdesiniz. Bu makalemizde sizlere korumalı twitter hesabı görme nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz.

Twitter Korumalı Hesap Nasıl Görülür?

Twitter, başka insanlarla iletişim kurmak ve yeni bilgiler öğrenmek için gerçekten mükemmel bir kaynak olabilir. Ayrıca, güncel trendler ve haberler hakkında anlık olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte, bazen bir kişinin profilini takip etmek istemeyebilirsiniz. Yine de bu kişilerin yeni tweetlerini okumak isteyebilir, merak edebilirsiniz. Gizli korumalı twitter hesabı görme hakkında detaylar.

Twitter'da takip etmeden kişisel bir tweet'e bakmak gerçekten çok basit. Kullanıcılar isterlerse tweetlerini herkese açık hale getirmeyi tercih edebilirler. Böylece herkes onları görebilir. Ayrıca, kullanıcılar tweet'lerini yalnızca onaylı takipçilerin görebileceği şekilde korumalı hale getirebilir. Bu nedenle, insanların çoğu korumalı tweet'leri görüntülemenin yollarını bulamak istiyor. Bazı kullanıcılar, stratejik veya ticari açıdan hassas bilgiler içeren tweet'leri yalnızca yakın iş bağlantılarının görebilmesi için tweet'lerini korur. Peki gizli korumalı twitter hesabı görme nasıl yapılır?

  • Ayarlar sekmesi açın ve Keşfedilebilirlik bölümünü bulun.
  • Burada, diğer kullanıcıların e-posta adresini veya telefon numaranı kullanarak sizi Twitter'da bulup bulamayacağını seçeceksiniz.
  • Kişi, Twitter'a yüklediği kişileri görüntüleyebilir, yönetebilir veya yüklenen verileri kişinin hesabından kaldırmayı tercih edebilir.
  • Burada, onu kişisel bir hesaba dönüştürmenin yolunu seçmenizi sağlayan Hesap Gizliliği bölümünü bulabilirsiniz.
  • Etkinleştirdikten sonra, yalnızca sizi takip eden takipçiler yayınlarınızı görebilir.
  • Herhangi bir yeni takipçinin/takipçilerin şahsen sizin tarafınızdan onaylanması gerekir.

Bu sayede gizli korumalı twitter hesabı görme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Wubity sosyal medya destek platformu olarak sizlere birçok fırsat sunuyoruz. Dilerseniz sitemizde yer alan İnstagram paketlerimize göz atabilirsiniz. Sizlere özel %50 komisyon indirimlerimizle Twitter izlenme satın al paketlerimizi satın alabilir, İnstagram hesabınızı bugün geliştirmeye başlayabilirsiniz. İndirimden faydalanmak için İnstagram kategorimize göz atabilirsiniz.