Twitter Hassas İçerik Açma İphone İngilizce

Twitter hassas içerik açma iphone İngilizce; Twitter, bu uyarının hassas içerik  (şiddet veya çıplaklık gibi) olma ihtimalinin yüksek olduğuna dikkat çekiyor. “Twitter, Facebook'tan daha gelişmiş bir sosyal ağdır. Twitter'ın hassas medya politikası "son derece kanlı", "cinsel şiddeti tasvir eden medya" ve yasa dışı içerikleri yasaklasa da, bu içerikleri açabilmeniz mümkün. Peki, Twitter hassas içerik açma iphone İngilizce nasıl yapılır?

Varsayılan olarak, Twitter bu medyaları "Bu medya hassas materyal içerebilir", "Bu kişisel veriler potansiyel olarak hassas içerik içerebilir" veya "Aşağıdaki medya potansiyel olarak hassas içerik içerebilir" uyarısıyla kısıtlar. Bir Twitter hesabınız yoksa bu ayarı değiştirmek için bir tane oluşturmanız ve oturum açmanız gerekir. Ardından çözüm yöntemlerine geçebilirsiniz.

Twitter Hassas İçerik Açma İphone İngilizce Nasıl Yapılır?

Twitter'ın gizlilik ayarlarında hassas içerik uyarılarını ilk olarak kapatmanız gerekir. Birazdan sizlere göstereceğimiz seçenekleri Android uygulamasında aynı yerde bulacaksınız, ancak iPhone ve iPad için Twitter uygulamasında mevcut değiller. Ancak web'deki ayarları değiştirirseniz,  iPhone ve iPad için Twitter uygulaması herhangi bir uyarı yapmadan hassas içeriği gösterecektir. Uyarıyı kapatmak için;

  • Twitter web sitesine gidin ve Menü > Ayarlar ve Gizlilik > Gizlilik ve Güvenlik'i tıklayın.
  • Güvenlik altında, tweet'ler için uyarıları devre dışı bırakmak için "Hassas medyayı göster" seçeneğini etkinleştirin.
  • İngilizce'de Gizlilik ve güvenlik > Gördükleriniz > Hassas içerik içerebilecek medyayı göster > Kutuyu işaretleyin ve kaydedin.

Bu sayede artık Twitter platformunda hassas olarak işaretlenmiş görsel ve videoları görüntüleyebilirsiniz. Platformun aldığı bu önlem aslında oldukça faydalı ancak son zamanlarda şikâyetleri ele aldığı için normal bir video veya görsel bile hassas içerik olarak işaretlenebiliyor. Bu durumda, kullanıcı için çok can sıkıcıdır.

Sistemin daha iyi çalışması ve daha kullanışlı bir algoritmaya sahip olması, kullanıcıların beklediği en büyük gelişme gibi görünüyor. Önümüzdeki dönemde Twitter'ın ne tür aksiyonlar aldığını izleyip takip edeceğiz.

 Ayrıca Wubity sosyal medya destek platformu olarak sizlere sunduğumuz İnstagram paketlerimize ana sayfamızda yer alan kategoriler kısmından ulaşabilirsiniz. %50’ye kadar varan İNDİRİM’li paketlerimizi kaçırmamak istiyorsanız, hemen İnstagram takipçi arttırma paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu sayede hesabınızı hemen geliştirmeye ve takipçi sayısını arttırmaya başlayabilirsiniz.