Twitter Hesabı Nasıl Gizlenir?

Twitter Hesabı Nasıl Gizlenir?

Twitter hesabı nasıl gizlenir? Twitter hesabında normal şartlar altında atılan tweetler ve beğenilen tweetler Twitter dünyasında herkes tarafından görülebilmektedir. Kullanıcılar bu tweetlerin ve beğenilerin tüm Twitter kullanıcıları tarafından görülmemesini isteyebilmektedirler. İşte bu sebepten dolayı karşımıza zaman zaman Twitter hesabı nasıl gizlenir sorusu çıkmaktadır. Yazımızda sizler için Twitter hesabı nasıl gizlenir konusunun detaylarını tüm hatlarıyla özenle anlatıyoruz. Bunun yanı sıra Twitter hesabınızdaki etkileşimi arttırmak ve ön plana çıkmak isterseniz Wubity güvencesi ile Twitter Takipçi satın al işlemi yapabilirsiniz.

Twitter hesabını gizliye almak paylaştığınız tweetleri sadece takipçilerinizin görmesine yarayacaktır. Ayrıca hesabınızı gizliye almanız durumunda herhangi bir kullanıcı sizin tweetinizi retweet edemez. Hesabınızı takip etmek isteyen kullanıcılar size öncelikle takip isteği göndermek zorundadırlar.  Bu kişilerin sizi takip edebilmesi için mutlaka sizin onay vermeniz gerekecektir. Profilinizi gizliye aldığınızda gönderilerinizi sadece sizin takip istediğine onay verdiğiniz kullanıcılar görebilecektir.

Bu nedenle Twitter hesabının gizlenmesi oldukça önemlidir. Kullanıcıların son derece önem verdiği bu işlemin nasıl yapılacağını aşağıda bulabilirsiniz:

  • İlk olarak telefonunuzdan Twitter uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Twitter uygulamasında hesap bilgilerinizi girerek profilinize gitmelisiniz.
  • Karşınıza gelen sayfada sol üst kısımda yer alan profil fotoğrafınızın olduğu alana dokunun.
  • Bir sonraki aşamada aşağıda ayarlar ve gizlilik seçeneği yer alacaktır.
  • Sonra açılan sayfada güvenlilik ve gizlilik seçeneğine tıklamalısınız.
  • Sonraki aşamada Tweetlerini korumaya al yazan yerin yan tarafındaki butonu aktif hale getirmelisiniz.

Yukarıda adım adım yazdığımız işlemleri gerçekleştirerek Twitter hesabınızı gizliye almaya işlemini başarı ile gerçekleştirmiş olacaksınız. Siz de Twitter profilinizdeki paylaşımlarınızı sadece onay verdiğiniz takipçilerinizin görmesini istiyorsanız yukarıda bahsettiğimiz işlemleri kolay ve pratik bir şekilde uygulayarak Twitter profilinizi gizleme işlemini tamamlayabilirsiniz.