Youtube Go Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Youtube Go Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Youtube uygulaması kullanıcıların beğenerek ve severek kullandığı bir sosyal medya uygulamasıdır. Youtube tüm dünyada kullanılan video yükleme ve izleme sitesi olarak kullanılmaktadır. Son zamanlarda Youtube go konusu gündemde yerini almaya başlamıştır. Bu yüzden kullanıcılar Youtube Go nedir sorusunu araştırmaya ve incelemeye başlamıştır. Youtube Go nedir? Youtube Go ne anlama gelmektedir? İşte bu soruların yanıtlarını yazımızı okuyarak öğrenmeniz mümkündür. Bunun yanında Youtube izlenme satın almak isterseniz Wubity güvencesi ile Youtube izlenme satın al işlemi yapabilirsiniz.

Youtube Go özelliği nedir değimizde aslında aklımıza gelmesi gereken şey Youtube videolarının indirilme özelliğinin gelmiş olması demektir. Bildiğiniz gibi yıllardır kullanıcılar Youtube videolarını indirme özelliği olmamasından şikayet etmekte ve bu konuda bir beklenti içinde bulunmaktalardı. Bu yüzden kullanıcılar büyük bir hevesle bu özelliğin gelmesini bekliyorlardı. Youtube Go sayesinde artık kullanıcılar bu isteklerini gerçekleştirebilecek ve indirdikleri videoları çevrim dışı olsalar dahi izleyebileceklerdir.

Youtube Go Nasıl Kullanılır?

Bir Youtube videosunu indirebilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda listeliyoruz.

  • Öncelikle Youtube videosunu indirebilmeniz için Android ve IOS işletim sistemine sahip telefonunuz ile Youtube hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • İndirmek istediğiniz videoya giriş yaptığınızda sağ alt kısımda indirme butonu karşınıza çıkacaktır. Bu bağlantı sayesinde çevrim dışı olsanız da videoyu kaydederek izlemeniz mümkün.
  • Bir sonraki aşamada indirmek istediğiniz videoyu ziyaret edin. Sağ altta yer alan çevrimdışı indirme kısmına dokunun.
  • Telefonunuza indireceğiniz videonun hangi kalitede olacağını seçebilirsiniz.
  • Çevrimdışı indir dedikten sonra videonun çözünürlüğünü seçmeniz gerekecek. Bu alanda düşük, orta ve HD seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.
  • Kaliteyi de seçtikten sonra tamam yazan kısma tıklayarak videoyu telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Youtube Go'yu Silersem İndirilen Videolarda Silinir Mi? 

Evet, Youtube Go uygulamasını silerseniz indirdiğiniz tüm videolar da silinecektir. Bu yüzden indirdiğiniz videoları yedeklemeyi unutmayın.