Youtube İzlenme Satın Al 

Youtube, her geçen gün milyonlarca videonun yüklendiği, insanların çeşitli videolar seyrettiği ve müzikler dinlediği bir sosyal medya platformudur. İsterseniz kendinize ücretsiz olarak bir hesap açabilir ve videolar yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz bu videolar belirli bir izlenme sınırına ulaştıktan sonra ise bu platform üzerinden para kazanabilirsiniz. Birçok insan sürekli videolar yükleyerek kendi kanallarını geliştirmeye çalışırken çok fazla zaman harcarlar. Çünkü Youtube üzerinde yer alan milyonlarca kanal arasında gelişmek, farklı kitlelere ulaşmak ve izlenme kazanmak göründüğü kadar kolay bir işlem değildir. 

Ancak Youtube üzerinden gelir elde etmek istiyorsanız, bir Youtube kanalı açarak videolar yüklemeye başlamalısınız. Eğer hızlı bir şekilde gelişmek isterseniz Youtube izlenme satın al paketlerimizden faydalanabilir ve Youtube platformu üzerinde gelişme sürecinizi daha hızlı hale getirebilirsiniz. 

Sizlere Özel İzlenme Paketlerimiz 

Wubity platformu olarak sizlere Youtube izlenme satın al hizmetini iki ayrı şekilde sunmaktayız. Dilerseniz izlemelerinizi “Karışık İzlenme” seçeneği ile doğal bir şekilde arttırabilir, dilerseniz de “Global İzlenme” seçeneği ile izlenmelerinizi hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz. Mevcut servislerimizi 1 TL, 2 TL, 3TL, 5TL ve 10 TL gibi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sıkça sorulan Youtube Türk izlenme satın al servisimiz kısa süre içinde aktif olacaktır.

Youtube izlenme satın alma işlemini başlatmak isterseniz, aşağıda belirtmiş olduğumuz adımları uygulayabilirsiniz; 

 • "Servis Seçiniz" kısmından size uygun olan servisi belirleyin. 
 • İzlenmesini arttırmak istediğiniz videonun URL’sini "Video Linkini Giriniz" bölümüne yapıştırın. 
 • Satın almak istediğiniz izlenme miktarını “Miktarı Belirleyin” bölümünde belirtin. 
 • Satın alma işlemlerini de tamamladıktan hemen sonra işleminiz ortalama 360 dk içerisinde başlayacaktır. 

Bu şekilde Youtube izlenme satın alma işlemlerini tamamlayabilir ve kanalınızın hızlıca gelişimini sağlayabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz bütün izlenme paketlerimizde kesintisiz olarak destek hizmeti veriyoruz. Satın almak istediğiniz izlenme miktarını belirlerken, Global İzlenme seçeneğimizde 500-100.000 arasında, Karışık İzlenme seçeneğimizde ise 1.000-100.000 izlenme aralığında siparişinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Ayrıca Youtube ucuz video izlenme satın al işlemlerimizde sizlerden izlenmesi arttırılacak Youtube hesabı ile ilgili herhangi bir bilgi almıyoruz. İşlemlerimizi tamamıyla kendimiz gerçekleştirdiğimiz için Wubity, en güvenilir platformlar arasına girmektedir. 

Global İzlenme Paketlerimiz 

Sizlere sunduğumuz global izlenme paketimizde, birçok global kullanıcımız tarafından izlenmesini arttırmak istediğiniz video yaklaşık olarak 30-60 saniye aralığında izlenir. İzlenmeler 0-12 saat aralığında gönderilir ve 24 saat içerisinde Youtube panelinize yansır. 

Karışık İzlenme Paketlerimiz 

Sizlere sunduğumuz karışık izlenme paketimizde, birçok kullanıcımız tarafından izlenmesini arttırmak istediğiniz video 15-120 saniye aralığında izlenir. Oluşabilecek herhangi bir sorunda, 60 gün telafi hizmetimiz vardır. 

Youtube İzlenme Satın Al Faydaları 

Youtube platformu üzerinde fazla izlenme sayısına sahip olmak sizi birçok yönden olumlu olarak etkiler. Bir Youtube kanalı açtığınızda, kanalınızın hızla gelişmesi ve para kazanmaya başlamanız için abone sayınız artmalı ve videolarınızın çok fazla izlenmesi gerekir. Bu nedenle youtube gerçek izlenme satın alma ve izlenme satın al youtube işlemlerine başvurabilirsiniz. İzlenmelerinizi arttırmanın faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz. 

 • Youtube tarafından daha fazla önerilir ve abone sayınızı arttırabilirsiniz. 
 • Birçok faklı kitleye ulaşarak izlenme sayınızı daha fazla arttırabilirsiniz. 
 • Kanalınızda paylaşmış olduğunuz içerikler 4.000 saat izlenmeyi geçtiğinde, Youtube kanalınız üzerinden gelir elde etmeye başlarsınız. 
 • Yeni yayınladığınız içerikleri özel bir kişiye ihtiyaç olmadan tanıtımını yapmış ve daha fazla insana ulaştırmış olursunuz. 
 • Yapacağınız ürün tanıtımları için reklam parası ödemeden hızlı ve kolay bir şekilde tanıtım gerçekleştirirsiniz.  

Youtube Para Kazanma

Youtube kanalınızda ürettiğiniz içerikler ile büyük gelirler elde edebilirsiniz. Ancak Youtube platformu üzerinden para kazanmak için bazı şart ve koşulları sağlamanız gerekir. Bu şart ve koşullar; 

 • Kanalınızdaki izlenme 4.000 saati doldurmalıdır. 
 • Kanalınız 1.000 abone sayısını geçmelidir. 

Şeklinde sıralayabiliriz. Bu şart ve koşulları tamamlamak göründüğü kadar kolay olmasa da Wubity platformu işinizi hızlı ve kolayca tamamlayarak, Youtube kanalınızdan para kazanma işleminizi hızlandırıyor. Youtube izlenme satın alma desteğimiz ile sizlerin 4.000 saat sınırını geçmenize ve abone sayınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz. 

Sitemiz üzerinden seçeceğiniz paketler ile izlenmelerinizi arttırabilir, aboneler kazanabilir ve Youtube platformu üzerinden kısa bir süre içerisinde popüler olabilirsiniz. İzlenmelerinizi arttırmanız abonelerinizi olumlu yönde etkileyerek kısa sürede abone sayınızı arttırabilir ve siz de Youtube platformu ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Youtube İzlenme Paketi Satın Alma İşlemleri 

Wubity platformu olarak sizlere birçok özel paket imkânı sunmaktayız. Dilerseniz Youtube izlenme satın alma dilerseniz de Youtube abone satın alma paketlerimiz gibi birçok hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın alacağınız herhangi bir paketin satın alma işlemlerini, güvenli ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Paket satın alma işlemlerini şu şekilde sıralayabiliriz 

 • Sitemiz üzerinden dilediğiniz paketi seçin. 
 • Paket üzerinde ne kadar izlenme sayısı alacağınızı, izlenmelerin nasıl geleceğini ve hangi videoda etkili olacağını belirtmeniz gerekiyor. 
 • Son olarak izlenmelerin nasıl geleceğini “Servis Seçiniz” kısmından sizlere sunduğumuz seçeneklerden birini seçin. 
 • İzlenmesi artacak videonun URL’sini kopyalayarak Video Linkini Giriniz bölümüne yapıştırın. 
 • Ne kadar izlenme alacağınızı “Miktarı Belirleyin” seçeneğinde belirtin. 
 • Seçim işlemlerinizi tekrar gözden geçirip ödeme işlemlerine geçebilirsiniz. 
 • Satın alma bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun ve ödemeyi onaylayın. 

Bu şekilde Youtube izlenme satın al ucuz işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. Alacağınız paketler, seçtiğiniz işlemlere göre gönderim süresinde değişim yaşanabilir. Aldığınız paketler, izlenmenizin düşmesine veya herhangi bir abone kaybına neden olmayacaktır. 

Neden Wubity? 

Wubity, sosyal medya hesaplarınıza kesintisiz destek hizmeti sunan, uygun fiyatları ve güvenilirliği ile müşteri memnuniyetine önem veren ve en çok tercih edilen sosyal medya destek siteleri arasına girmektedir. Bazı siteler her ne kadar güvenilir olduğunu söylese dahi, paketinizi aldıktan sonra çeşitli sorunlar ve izlenme düşüşleri yaşanabilmektedir. Oluşan bu durumlara rağmen iletişimde sıkıntı yaşar ve paranızı boşuna harcamış olursunuz. Wubity platformu sizler için tam destek sağlar ve en sorunsuz şekilde hizmet verir. Oluşabilecek herhangi bir soruna karşı sizlere garanti desteği sağlar. Bu nedenle bizi tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.